Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Felnőtt nők, feleségek, Ti...

Felnőtt nők, feleségek, Ti milyen ajándékot kaptatok a férjetektől, párotoktól?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 15:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a képeket, milyen aranyos kutya! Össze is szorult a szívem :(
2012. dec. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen! Valóban nagyon aranyos és hálás kutya, megérdemli, hogy még éljen egy kicsit!
2012. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyus, nagyon édes pofa :(( Remélem még sokáig veletek lesz!
2012. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
100%
Nagyon édes és szép kutya! Sajnálom nagyon! Ez meg szerintem tiszteletre méltó, hogy mindent megtesztek hogy az utolsó hónapjai jól teljenek! Kihasználnék minden napot amíg velem van! És ha ennek az az ára hogy nincs karácsonyfa meg ajándékok, egy percig sem gondolkodnék! Én is így tennék! Kívánom hogy minél tovább veletek legyen! Az én kutyám 9 éves és elszomorít, hogy már az élete felét leélte! Tudom milyen ragaszkodni meg szeretni egy kutyát! Főleg ha hálás érte, szinte úgy tekint rád mint az istennek!
2012. dec. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm nektek! Nagyon hálás kutya valóban. Reménykedünk, hogy minél tovább legyen velünk.
2012. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, meggyógyul a kutyusotok. Tudom, mennyire borzalmas elveszteni egy barátként viselkedő háziállatot. Én augusztusban vesztettem el a cicám. :(
2012. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!