Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kaptál a párodtól karácson...

Mit kaptál a párodtól karácsonyra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
legújabb hajvasaló modellt:)
2012. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gamer számítógépet hogy tudjak netezni amikor nála van a laptop a munkahelyén.

Kicsit sem átlátszó :D 22/N

2012. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az exemtől olyat ami nem pénzen megvehető, de míg élek nem felejtem el, sem azt az érzést amit okozott pozitív módon idén karácsonykor.
2012. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy új nagy ágyat amire mindig is vágytam. A legszebb benne hogy teljesen egyedi mert a párom maga rakta össze, mivel szakmája így nem tartott neki semeddig, műhelye volt, szerszáma volt, gépe volt hozzá, sőt munkaidő után csinálgatta ezt túlóra címszóval. 24-én anyósoméknál karácsonyoztunk délelőtt lementünk de a párom itthon hagyta a telefonját (direkt) és hazaszaladt érte mivel félórás volt az út de vagy 2 óráig volt távol de felhívott hogy azonnal menjek haza egy busszal mert valami gond volt a macskámmal, közben amikor hazaértem akkor a párom már az ajtóban várt és mondta hogy semmi baja a a macskámnak hanem bekötötte a szemem bevitt a hálószobába és akkor láttam ott az új ágyunkat vadiúj ágyneművel, egyedi kárpitozással. Egyszerűen sírva fakadtam annyira örültem neki főleg hogy ez saját egyedi ágy olyan amilyenre mindig is vágytam, olyan matraccal ami nagyon kényelmes, hát igen miután végeztünk anyósoméknál fel is avattuk az ágyat másnap alig lehetett kirángatni onnan csak menni kellett máshová is.

Szuper ajándék ez nekem főleg hogy egyedi és az álmaim ágya. Eddig sajnos csak két egyszerű kollégiumi ágyon aludtunk úgy hogy össze volt tolva ezért is könyörögtem egy új ágy miatt, de most végre megkaptam, egyik régi ágy most a nappalinkba van heverőnek a másikat meg odaadtuk anyáméknak mert jó lesz az a balatoni nyaralójukba.

2012. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A férjemtől nikon d3100 , babanaplót , babakocsit (babátvárok) , parfümőt !
2012. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A testvérem(19) egy iPad et kapott a barátjától,a barátjának pedig drága kozmetikumokat és valami utalványt adott.
2012. dec. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én magát a páromat kaptam karácsonyra :)

Nagyon jó barátok voltunk, aztán Karácsony előtt két nappal lesmárolt :) :)

Még kaptam hidegfogó plüsspárnákat az ablakba mert rettenet tudok fázni éjszaka...:D de nem oda használom..:D Hanem alvó plüssök amikor ő nincs itt :)

2012. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!