Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lőttetek bakot ajándékkal...

Lőttetek bakot ajándékkal idén? Voltak elégedetlen rokonok, barátok?

Figyelt kérdés

Én tettem fel ezt a kérdést karácsony előtt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


És tényleg bakot lőttem vele. Igaznak bizonyult, amikor előre szóltak nekem. Amikor elmentünk hozzájuk, volt nagy csönd, köszi-köszi, de jóformán meg se nézték, ki se pakolták, kicsi udvariassági beszélgetés, aztán gyorsan elköszöntünk. A gyerekek már tényleg a fejlett elektronikus dolgokhoz vannak szokva, nem tudtak mit kezdeni pár csokival meg egy társasjátékkal. Ami akkor a levegőben volt, meg merem kockáztatni, hogy később kidobták.

Oké, nem volt egy nagy ügyességi vagy stratégiai, drága társasjáték, azt elismerem. Gyűjtögetős volt, és érj-be-a-célba-leghamarabb. Sajnálom, hogy nem sikerült az öröm. Szüleim szerint lehet, hogy már vmi komolyabb ékszert vártak volna, de én nem tudok nekik ilyet megvenni, akkor sem, ha én vagyok a keresztanyjuk.


Másnál hogy zajlott az ilyesmi?


2012. dec. 29. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kaptam a bátyámtól egy XL-es melegítőt. Tetszik tudni, 42 kiló vagyok.

-De..ez XL-es. 5x beleférek.

-De azt mondta anyud, hogy xl-es kell.

anya beordít:

-XS-EST MONDTAM TE IDIÓTA:D

2012. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagymamámmal sajnos sikerült bakot lőnöm. Van egy konyhaszekrénye, amibe kell világítás, tolóajtós, és egy hűtőszekrény lámpája volt beszerelve. Láttam, hogy nincs mostanában behúzva az ajtó, és nem világít a lámpa. Ebből arra következtettem, hogy talán elromlott, úgyhogy vettem neki bele egy lámpát.

Miután odaadtam, kiderült, hogy azért nem világított, mert a lámpát kihúzta, mert a tolóajtó sínje elkoszolódott és nem lehet becsukni.

Ezt nagyon sajnáltam, főleg hogy annyira örültem, hogy milyen jó ötletet találtam ki :(

2012. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi szerintem jókat vettünk,legalábbis reakciókból.

Én viszont kaptam olyat amire nem tudtam jó arcot vágni akármennyire prbáltam.

egy cd,amit előtte többször is lefujjogtunk párommal,hogy lelőni kellene aki ilyen zenét játszik.Erre megkaptam eredetiben (karácsony előtt pár nappal lett véve pedig)

2013. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!