Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az öcsém 7 és fél éves szerint...

Az öcsém 7 és fél éves szerintetek gáz, ha még mindig hisz a Mikulásban meg a Jézuskában?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért lassan már kinőhetne belőle. Én azt nem értem hogy a szülők a kisgyereknek minek magyarázzák be ezeket a meséket mintha léteznének ha előbb utóbb tudják nagyon jól hogy csalódást okozna nekik az igazság. Nekem még nincs gyerekem ugyan, de nem tudnék neki évekig erről hazudni és majd évekkel később szembesülni azzal ha már ő jön rá hogy nem létezik egyik sem és nekem kell bevallani a dolgot.
2013. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, miért lenne gáz. Majd a suliban a többiek kioktatják, mig ez nem történik meg te hagyd meg ebben a hitben.
2013. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi is tizenegy-két éves korukig hittünk benne. Amikor rájöttünk, csak azért voltunk csalódottak, hogy ezután már nem lesz izgatott várakozás és nem is lesz meglepetés. A gyerekeknek kell az illúzió is. A szülőktől műskor is kaptunk ajándékot, de a Mikulástól és a Jézuskától csak évente egyszer.

Egyáltalán nem gáz, ha még hisz benne.

2013. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 10. 19:26
 5/12 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok és 10-11 éves koromig hittem benne :D Szüleim olyan jól rakták oda az ajándékokat,hogy sehogysem tudtam észrevenni hogy ők rakták oda :D Már tudom hogy ők azok,de azért még bejátszom hogy hiszek a " jézuskában" :D
2013. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha nem az osztálytársaktól tudja meg az igazat.
2013. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem az osztálytársaktól fogja megtudni, ők csak lecsepegtetik az infót hogy szerintük nincs, a kisöccs pedig hazamegy és nekiszegezi a kérdést a szüleinek hogy most hogy is van ez.

Tehát végül a szülei fogják elmondani neki, úgy ahogy ők gondolják, de mig a gyerek nem feszegeti ezt a kérdést addig a szülöknek sem kell.

2013. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Utcsó, amikor nekem lecsepegtették az infot, hogy hogyan dugnak a felnőttek, én biz nem szegeztem semmiféle kérdést a szüleimnek. Ez az egyik. A másik meg, hogy egy hétéves gyerek már van annyira rafkós, hogy rájöjjön, hogy eddig hazudtak neki a felnőttek. Akkor miért TŐLÜK kérdezze meg, ha az IGAZAT akarja hallani?
2013. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért te kitől kérdezted meg, a villamosvezetőtől? Nem a szüleidben biztál annyira, hogy végre választ kapj egy számodra fontos kérdésre?
2013. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én konkrétan Fritz Kahn A szerelem iskolája c könyvből merítettem a tudásomat. Mikor anyámék rájöttek, hogy azt olvasom, kitört a balhé, de megmondtam nekik, hogy tőlük hiába vártam a felvilágosítást.
2013. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!