Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a barátom szüleinek? Mit illik?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy anyukája ezüstláncot akart nekem venni.. szóval ilyen szinten, nem tudom mit illik. Anyukájának és nevelőapukájának gondoltam. Meg a hugának, mert illene neki is mert jóba vagyunk. 17 éves a húga, az anyukája 40, nevelőapukája is akörüli. Elég jóba vagyunk, és először vagyok ilyen helyzetben. Nem tudom mit illene.

2013. nov. 7. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:
15/L
2013. nov. 7. 21:25
 2/6 anonim válasza:

Senki nem várja el tőled, hogy nagy ajándékokat vegyél, nyugi:)

Anyukának egy bonbon apukának egy üveg bor.

A hugicának tökéletes egy bizsu, fa nyaklánc vagy karkötő.

Aranyos, hogy ezüstláncot akar venni neked, de ne aggódj biztos, hogy nem vár tőled viszonzásul több ezer forintért ajándékot:)

2013. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
apukának egy üveg bor vagy pezsgő, anyukának esetleg egy szép gyertya, húgnak... nem tudom mennyi pénzed van rá.. :) esetleg egy könyv? vagy bármilyen ékszer... a szülők nem várják hogy nagy dolgot vegyél, hisz 1 éves vagy... ilyen kis figyelmesség elég... látják, hogy gondoltál rájuk is :)
2013. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hisz 15 éves vagy... :D :)
2013. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit. 15 éves vagy, a szüleid pénzéből vennéd amúgy is, annak meg semmi értelme. Süssél nekik sütit, azt mindenki eheti, és kész.
2013. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem semmiképp se nagy volumenű dolgokra gondoljál, ez különben sem erről szól.. De pl az anyukája biztosan örül valami szép cserepes virágnak, egy szép kaspóval, amit mondjuk kézzel feldíszíthetsz, hogy még egyedibb legyen.. A nevelőapukájának pl egy üveg jobbfajta bor vagy valamilyen ital pl diszcsomagolásban, vagy valami ötletes tartó hozzá.. De kérdezd meg, mert ha pl korábban voltak italproblémái vagy bármi, akkor viszont rosszul is elsülhet.. A kiscsajszi meg kaphat egy különleges fülbevalót vagy valami divatos karkötőt.. de Ha pl kreatív vagy, akkor kézzel is készíthetsz dolgokat.. Gyöngyötfűzöl vagy bármi.. Anno én volt barátom apukájának egyik karácsonyra pl egy üveg házipálinkát adtam, de az üvegére homokfúvással csináltam mintát meg mellé kis poharakat és azt is azzal díszítettem... De gravírozni is lehet.. Nagy sikere volt..
2013. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!