Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehet venni egy 9-10 éves...

Mit lehet venni egy 9-10 éves gyereknek (fiú) karácsonyra?

Figyelt kérdés
Férjem testvérének a gyerekének (fiú) kéne venni 2000-3000 Ft értékben. Szeret focizni de már tele van mindenféle focis cuccal. Anyja mondja vegyek amit gondolok. Utál iskolába járni szal nem sulis cuccot.
2013. dec. 9. 19:41
 1/8 anonim válasza:

Esetleg sálat? Az divatos is...

Könyvet nem mondok, mert gondolom ha az iskolát utálja akkor az olvasást sem szereti jobban.

2013. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ruha, könyv, kártya, puzzle-akár térbeli, bögre+édesség, ördöglakat, Rubik kocka
2013. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a gond h nem tudom a ruha méretét sem h milyen stílust szeret. Ritkán szoktam vele találkozni férjem meg főleg nem tudja. Könyvet biztos nem még az iskolai könyveit sem nyitja ki...Mi mostanában a divat az iskolákban?
2013. dec. 9. 20:06
 4/8 anonim válasza:
48%

a legjobban ebben a korban a zsebpénznek örülnek, ha a szülők sem tiltakoznak, akkor szerintem... tudom-tudom, gáznak tűnik a javaslat, de viszont ez az igazság... annak örülnek. még 3ezernek is...

amúgy lehet, azért van annyi focis cucca, mert nem szárnyal a fantázia :) lehet, hogy hasonló korú kisfickókat kellene megkérdezni, mi a menő most náluk :)

2013. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az anyját kellene megkérdezni, hogy mit szeret a gyerek a focin kívül. Neki azért illene tudni és ilyen esetben valami támpontot adni, hogy mégis mi legyen. Kérdezd meg, hogy szeret-e számítógépes játékokkal játszani, szerintem azt a mai gyerekek (főleg a fiúk) bírják, bár lehet hogy nem jön ki 2-3 ezer forintból. Vagy valamilyen elektronikus kütyü, ami olcsó, nem ciki és még nincs neki.
2013. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja és nem akarom lehúzni a zsebpénz ötletet, mert tényleg jó, örülnek neki a kölykök. De az ilyet szerintem inkább születésnapra, névnapra szokás adni, nem karácsonyra. Szerintem persze, aztán lehet hogy csak én látom így.


(5-ös hozzászóló voltam)

2013. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
esetleg mp3?
2013. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mar kitalaltam. Egy barcelonas kisparnat es egy gyerekeknek valo tetkokeszletet fog kapni. Ez igy cakum pakk 3000 ft.
2013. dec. 11. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!