Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Iphone 6-ot szeretnék unokaöcs...

Iphone 6-ot szeretnék unokaöcsémnek karácsonyra venni, csak a szülei nagyon szegények, szerintetek rossz néven vennék, megsértődnének ha 230 ezer forintos telót vennék egy 10 éves gyereknek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy,hogy havi 100 ezerből tengetik a napjaikat.

2014. nov. 8. 21:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
97%
Hagyjatok mar, a kerdes kamu. Egyertelmuen provokacio. Ne etessetek a trollt.
2014. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%
A gazdag emberek mért ilyen ostobák ? Nyerted ?
2014. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

nem nyertem kétkezi munkával kereste.

én dolgozok nem úgy mint egyesek

2014. nov. 9. 13:12
 24/28 anonim ***** válasza:
96%

De miért csak EGYET akarsz venni neki?!

Vegyél neki minimum harmincat, azzal már jól tud építőkockázni!


Ne legyél már ilyen zsugori!

2014. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
96%

De nem érted a lényeget te szerencsétlen. Gondolj bele, hogy dolgozol 3 műszakban vagy egész egyszerűen úgy hozta a sors, hogy nincs munkád. Ami jelenleg ebben az országban egy hatalmas probléma, és az emberek többsége nem azért van az utcán mert lusta volt.

Na gondolj bele, hogy van egy szerető család szegénységben, nevelgetik a gyereket/gyerekeket nagy nagy szeretetben. Ekkor jön egy balf.@sz rokon, aki úgy dönt, hogy mindent megvesz a gyereknek. Jó ez ?

Nem, nem jó, mivel kizökkented őt, összezavarod. A szülők meg szörnyen fogják érezni magukat, hogy nem ŐK tudták megadni a gyereknek azt, amit akart.

Erre jön rá, hogy egy 10 éves gyerek ne járjon már ilyen drága cuccokkal iskolába, ráadásul ha mindenki tudja, hogy szegény és valahogy lett neki, lehet még el is lopják/megverik.

Szóval itt nem azzal van a baj, hogy venni akarsz neki luxuscikkeket, hanem hogy ezekkel összezavarod. Ha jót akarsz, akkor azt a 300 ezret szépen borítékba átadod a szülőknek, a gyereknek meg csokit viszel, akár 50 táblát, mert az úgyis elfogy és talán egy 10 éves jobban is örül neki.

2014. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
97%
Ja kimaradt: aki szerint KAMU, annak azt mondom, hogy remélem igaza van és tényleg az, de kiszeretném emelni, hogy ez egy LÉTEZŐ PROBLÉMA, ha nem a kérdezőnél, akkor egy olyan embernél, aki nem osztotta meg velünk itt a szándékát.
2014. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
28%
Engem miért pontozol le? :O Én írtam, hogy telefon helyett élményt adj neki.(ausztriai síelés) (mert a telefont tényleg ellopják a "menő felsőbbévesek".
2014. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
30%
nyomorék vagy
2014. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!