Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mikor díszítitek fel a...

Ti mikor díszítitek fel a karácsonyfát?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 15:28
 1/8 anonim válasza:
Mi mindig 24-én délután szoktuk :) Te?
2014. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már lehet, h most hétvégén.
2014. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

23-a éjjel, 24-e hajnal.

Attól függ hogy a fiam mikorra alszik el, és én hogy haladok a sütéssel. A biztos pont, az első tepsi a bejgli a sütőben= neki állok a fának. Volt hogy csak hajnal 5-kor jutottam el odáig, volt hogy éjfél körűl már neki álltam. A lényeg hogy 24-e reggel mire felébred a fiam már álljon. :D

2014. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig mi is mindig 24-én díszítettük, csak már annyira karácsonyi hangulatom van, hogy alig bírok magammal:D Meg hát akkor olyan kevés ideig áll a fa. De úgy látom mindenkinél ez a szokás. Lehet hogy tűrtőztetem magam addig, mégis csak úgy az igazi:)Vagy talán majd az előtte levő hétvégén.
2014. dec. 11. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
mi 21-én vasárnap fogjuk
2014. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már lehet, hogy most vasárnap :)
2014. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 24-ét régen is tartottam, de már hajnal 5-kor neki általam. Valahogy mindig olyan izgatott voltam, és nem tudtam aludni. Emlékszem mindig átkiabált anyám hogy halkabban díszítsek. :D

Viszont a vízkeresztet nem tartottam. Volt olyan év hogy még májusba állt a fa. :) Igaz műfenyő.

Olyankor már mindig nevetett anyu hogy már minek szedem le, lassan díszíthetem újra.

Amióta gyerekem van azóta szedem le 6-án, de igazán csak azért mert addigra csapzott, a fiam is meg a macska is szereti a díszeket leszedegetni. Meg így megvan a hatodikán elviszi az angyalka, jövő karácsonykor vissza hozza szöveg. :)

2014. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24-én, de úgy hogy pontban este 6 órára kész legyen. :) Gyerekkoromban is mindig ekkor jött a Jézuska, az én gyerekeimmel én is tovább viszem ezt. És Vízkeresztkor nem szoktuk leszedni, hanem később. Amúgy én is nagyon várom már. A lakás már tele van karácsonyi, téli dekorokkal.
2014. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!