Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vesztek Karácsonyra az...

Mit vesztek Karácsonyra az édesanyátoknak?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök, mert nekem még nincs meg, hogy mit veszek, de itt lenne az ideje kitalálni :)
2015. nov. 12. 09:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly bátyámmal közösen hűtőt vettünk neki.


Idén valami kisebb értékű lesz: nagyméretű táskát és nagy pénztárcát szerintem meg egy ezüst lapláncot. Régebben említette, hogy ilyeneket venne magának, ha lenne rá felesleges pénze.

2015. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
60%

ebay-t és adományboltot csak azért említettem, mert így is sokan sápítoznak, hogy nincs elég pénzük aztán néznek, hogy erről nem hallottak(bocs hogy elmondom a tapasztalataimat, azt hittem ez az oldal erről is szól)

off: a babánál meg zárójelben oda tettem hogy ez más mert mama kéri,de ettől még ég szerelmére karácsonyra ezt adni? hétköznap csak gesztusként nem lehet?nálunk alapból mindig kaptak a nagyszülők szépen bekeretezett képet vagy albumot nem kellett ehhez ünnep és honnan tudtam volna hogy 2000 km-re élsz?:D és tapasztalat miatt megyek ettől a falra, mert személy szerint én nem örvendeztem attól, hogy a gyerekről kapok képet(amit a mai világban neten is bármikor megkaphatsz)és ez akar lenni az ajándék

2015. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
79%
de ha végképp nincsen ötleted (és pénzed)ott van még a színes ötletek blog ahol saját készítésű cuccokat lehet elsajátítani, nagyon szépek és nem nevezném az alapanyagokat sem drágának
2015. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz, köszönöm a válaszaitokat :)

Unokákról nem lesznek sem képek, sem semmi más, mert ott még nem tartunk szerencsére. Mármint még nincs unoka :D

2015. nov. 12. 14:50
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fél éve Norvégiában élek, ezért kézzel készített északi fény ihlette ékszerszettet küldök majd neki, meg tipikus norvég karácsonyi édességeket. Sajnos a karácsonyt nem töltjük együtt, csak januárban találkozunk.
2015. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

De irigyellek.

Norvégia... Olyan jó lehet ott élni :)

2015. nov. 12. 14:59
 27/30 anonim ***** válasza:
69%
Vettem neki egy gombolyag fonalat.
2015. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
gyógypapucsot vagy pénztárcát vagy táskát vagy karácsonyi zeneválogatás CD-t, amit én állítok össze vagy színházjegyet, mozijegyet, újság előfizetést, ágynemű huzatot, valami növényt vagy könyvet, esetleg saját készítésű dekoratív naptárat
2015. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

"Amig nem tudsz semmit a reszletekrol, addig ne itelkezz, legyszives!"


Nem ítélkezett, csak kifejtette hogy ez őt zavarja. Tény hogy vannak akik képesek túlzásba esni a gyerek imádatnál.


"Ú, a világból kifutnék, ha (anyaként) konyhai eszközt kapnék. Az nem ajándék, hanem max. szükséglet."


Kinek mi. Gyerekként én is úgy voltam, hogy a ruha, mindennapi dolgok nem igazán ajándékok. De manapság meg könyvet igazán nem olvasok, vagy letöltöm telefonra, édességekből is azt szeretem ha olcsókból állítanak össze nem egy doboz 2000ft-os bonbon amiben van 10 kis szem. De mostanában már pont úgy vagyok, hogy hülyeségek és múló dolgok helyett/mellett vegyenek inkább hasznos dolgot, még mindig jobb egy hasznos "munkaeszköz" mint valami tök felesleges porfogó.

2015. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mivel még gyerek vagyok, nem túl nagy értékben ajándékozom, AVON-ból rendeltem neki körömlakkot.
2015. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!