Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek érdemes-e nagy...

Kiralykristof2 kérdése:

Szerintetek érdemes-e nagy dolgot kérni anyuéktól karira?

Figyelt kérdés
Tudjátok én nagyon félek a negatív válaszoktól, én nagyon-nem tom miér-de szégyent érzek ha volt pofám olyat kérdezni amire egy hatalmas NEM a válasz

2015. nov. 22. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezed a szüleidet, milyen összegű ajándékot kérhetsz karácsonyra?
2015. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nyilvan olyat kertel amire egyertelmu volt, hogy most nem telik ra, vagyok nincs ra szukséged/ fiatal vagy hozza


Azert azt neked kell tudni, hogy nalatok hol a hatar


L

2015. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
háááát úgy kb. 60000ft. alatt
2015. nov. 22. 20:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a pénz izgat, hanem az hogy: nem fogsz rá vigyázni, hamar megunod, ez hülyeség...
2015. nov. 22. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy megkapod és ez a pénz nem fog annyira hiányozni a szüleidnek akkor érdemes
2015. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hány éves vagy és mi lenne az a nagy dolog? Ezek fényében hamarabb tudunk nyilatkozni, hogy érdemes e, pontosabban pofátlanság e.
2015. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hááááááááát... én idén egy sony xperia z-t szeretnék és azár nem vagyok benne bítos mert félek hogy nem bíznak bennem hogy nem fogom elhagyni


ÉS én 13 vagyok

2015. nov. 22. 22:32
 8/10 anonim válasza:
100%

Nem fogok hazudni. Lehet ezért le is leszek pontozva, de egy 13 évesnek nem vennék 60.000-es telefont. (árukeresőn ránézve 70-et kóstol)Egy ilyen korú gyereknek bőven elég egy olcsóbb, azt a célt kell szolgálnia, hogy elérhető legyél és te tudj telefonálni. Egy olcsóbb okostelefonnal is tudsz netezni, ha arra is akarod használni.


De te ismered a szüleidet. Miben engedtek neked eddig és miben nem. Az hogy én nem venném meg, nem jelenti azt, hogy a szüleid nem veszik meg neked.

2015. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mond meg a szüleidnek hogy biztositák a telefont és ha elhagyod eltöröd ellopják akkor ugyan ugy kapsz egy másikat a szolgátatotól.
2015. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz! Ez jó ötlet!
2015. nov. 23. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!