Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vasarolsz karacsonyra es...

Mit vasarolsz karacsonyra es milyen osszegert?

Figyelt kérdés

Van egy lanyom aki 18 eves es a ferjemmel ugy dontottunk, hogy karacsonyra kap egy autot. Ujat, mert ez engem megnyugtatt. Kozepkategorias 15,000 euro ertekben.

Otthon elmondttam, es olyan furcsan reagaltak (tesom, baratnok) szerintuk dolgoznia kellene es utana vehetne sajat maganak! Jo tanulo, es nem szeretnem ha dolgozna, inkabb tanuljon...


2016. nov. 16. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
nekem is lehetne ilyen anyám pff "ne keljen dolgozni" XD
2016. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
"ne keljen dolgozni" - ?
2016. nov. 16. 21:20
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, de ez jutott eszembe a szövegedről:


[link]


Eszement szülők vagytok.

2016. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Kamu.
2016. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Engem az érdekelne, hogy mi nyugtat meg az újban? :D a szaga? vagy mi? :D
2016. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Az egy dolog, hogy akartok venni egy autót a lányodnak. De ez azért nem az "és te mit vásárolsz a lányodnak karácsonyra?" kategória...

Amúgy megértem, ha az ismerőseid "furcsán" reagálnak, én pl. 18 évesen még bőven korainak tartanám. Mondjuk, ha elkezd dolgozni, akkor is bőven ráérne, ha már ki akarjátok fizetni neki. Persze ez még egy csomó dologtól is függ: pl. milyen lakókörnyezetben laktok (volt olyan ismerősöm, aki kocsi nélkül nem tudott volna bejárni az egyetemre, koliba meg nem vették fel, mondjuk ez egy speciális eset volt)

2016. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
35%

Tipikus KAMU kiírás, szóra se érdemes.

Egy nő, egy ANYA nem lehet ekkora kretén, de most komolyan. Szóval kamu.

A lányod meg ne dolgozzon oh, uram Atyám, élete végéig, soha, semmit, egy hangyafosnyit se rakjon keresztbe se otthon, se máshol.

KAMU.

2016. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
24%

"Mit vasarolsz karacsonyra es milyen osszegert?"


KAMU, dicsekvős ócskaság. Csakúgy, mint az "anya".

Provokatív kérdés. Annak is rossz :D

2016. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én semmit, de miért lenne furcsállnivaló a leírt eset? Egy csomó fiatal kap autót, lakást, egyesek megengedhetik maguknak és nem is sajnálják tőle. Hogy jól teszik-e, az más lapra tartozik, szerintem totálisan egyénfüggő.
2016. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Annyira látszik h kamu... :'D
2016. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!