Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek anyukámnak karácson...

Mit vegyek anyukámnak karácsonyra? 14/L

Figyelt kérdés

38 éves néha sminkeli magát.Gondolkodtam már sminken de minden megvan itthon amire szüksége van.

Szereti az ékszereket,Győrbe hol tudnék beszerezni viszonylag olcsón jó minőségű fülbevalót/nyakláncot?

Eszembe jutott még egy pár új ruha is,meg fagyi,csoki amiket szeret.

Valaki tudna segíteni?10.000 Forintból szeretném összehozni neki. :)



2016. dec. 9. 19:40
 1/5 anonim válasza:
94%

Szia!

Egy csomó lehetőséget felsoroltál, de szerintem nem a drága ajándék itt a lényeg. Elég lenne egy képkeret amibe beleraksz egy családi képet. Nem is kötelező venni ajándékot. Készíthetsz is neki valamit ami örök emlék marad. Egyik szülő se vár el drága ajándékot a gyerekétől.

Ha ragaszkodsz ahoz, hogy vegyél neki valamit akkor csakis olyat ami szerinted megéri és örök emlék marad.

2016. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy szép ezüst nyaklánc medállal? Simán kijön 10 ezerből. Nem ismerem Győrt, de szerintem bármelyik ékszerboltban találsz. :)
2016. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én inkább saját kezüleg készítenék valamit. (Én még 24 évesen is magam csinálom az ajándékokat szegény egyetemista vagyok :D) Először az jutott eszembe, ha hord ékszereket (gondolom ha erre gondoltál akkor van már pár neki), akkor gipszből csinálhatnál "másolatot" a kezedről ami ékszertartóként funkcionál.

Vagy ha tudod mi a kedvenc csokija, akkor csinálhatnál olyat. Pl az én anyukámnak a mozart golyó a kedvence, már volt hogy csináltam neki ilyen bonbont. Csak egy tábla csoki, házi készítésű marcipán (sok recept van a neten) és nutella kellett meg egy forma a golyóknak.

Vagy egy sminkes/ékszeres doboz

Én pl álom fogót és magyar motivumos mézeskalácsot csinálok anyának

Sajnos nem vagyok járatos Győrben úgyhogy a vásárlással kapcsolatban nem tudok segíteni

2016. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az az álomfogó?
2016. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


Dísz általában az ágyad fölött nekem nagyon tetszik és ha a festményeimnek örültek (mert mindig azt kértek) akkor ennek mért ne?

2016. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!