Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van egy rokonom aki karácsony...

Van egy rokonom aki karácsony előtt minden évben kívánságlistát küld e-mailben a rokonoknak és batátoknak. Szerintetek ez mennyire normális dolog?

Figyelt kérdés
Tavaly pl. nem azt kapta amit a kisfiának kért volna és köszönetképp egy halk "b...meg" volt a reakciója...

2016. dec. 14. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda vissza működik a dolog és ez egy kölcsönös, közös megállapodás, akkor azt mondom rendben van. Ha azonban az egész rokonságból ő az egyedüli aki elvárásokkal áll elő a listája álltal akkor meg egy szemtelen, gátlástalan b*nkó.
2016. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azta, milyern szarrágó emberek vannak.. Én ezt a rokont tuti nem látogatnám, se karácsonykor, se semmikor máskor.
2016. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az anyja....

Nem normális dolog bizonyos részről, bizonyos szempontból meg jó, hogy van valami támpont, nem kell sötétben tapogatózni, hogy mit adj nekik.


De jól érzed, hogy a köszönet helyett bmeg az nem normális. Minek nézi a rokonságát boltnak? Nagyon hálátlan dolog ez a viselkedés karácsonykor. A helyedben küldenék neki egy emailt, hogy oké értettem, úgy, hogy mindenki címzett legyen...-egy karácsonyi szeretetről szóló idézetet küldenék, meg egy videót youtube-ról, ahol szintén nem az ajándék a lényeg, hanem a család. :D csöpögős, de jó poén lenne, mindenki venné a lapot vszínűleg.


Már attól, hogy olvasom felment a vérnyomásom :D

2016. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekunk is van ilyen a csaladban, vegyes erzeseink vannak ezzel szemben. Egyik oldalrol hasznos mert tudod mit vegyel neki, masik oldalrol meg elvarasnak tunik, az a resze pedig nem tetszik.


En akkor tartom ezt elfogadhatonak ha valakitol megkerdezik hogy mit szeretne karacsonyra, es arra kuld egy listat hogy ebbol lehet valasztani ha ok is ugy gondoljak. De az hogy keres nelkul kimegy mar novemberben a lista eleg furanak tartom.

2016. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Erre mar csaladostul mi is gondoltuk. Jobb mint ha olyat ajandekozunk amilye mar van vagy nincs ra szuksege. Hasonlít a naszajandek listahoz! ;) kar azon kattogni normalis e ez vagy sem. Ha a csaladod tagja es nem jon be ez senkinek beszeljetek meg vele. Ha viszont igen pont kit erdekel MASoknak mi a normalis! :D
2016. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de itt szerintem nem azzal van a baj feltétlen, hogy valaki küld egy listát és a listából tudunk válogatni ajándéknak valót.

Itt a baj azzal van, hogy ha nem azt kapja, amit ő gondolt akkor köszönet helyett bmeg. Ez már a ló túlsó oldala szerintem és nettó parasztság.

2016. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a lista tök jó dolog (én is gon doltam rá, mindenki kiválasztaná, kihúzná belőle, amit megvett, nincs duplázás, nincs csalódás), a reakciója pedig nem normális.
2016. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!