Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt olyan aki velem...

Van itt olyan aki velem együtt utálja a karácsonyt és ha igen miért?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A karácsonyt szeretem, csak a vele járó külsőségeket utálom.
2016. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is utálom,egész nap nem tudok inni egy sört sem, mert mennem kell este anyámhoz,ott nem tudok inni egy pohár bort sem mert jövök haza.a halászlét,halat utálom.ráadásul most még hideg is volt a halászlé, a sült hal meg csak csupa prézli.alig vártam hogy hazaérjek,és egyek egy kis sült kolbászt,igyak pár sört.
2016. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-es egy pohar bort azert tudsz inni.

Nem mellesleg te nem a karacsonyt utalod hanem minden olyan helyzetet amikor nem igatsz alkoholt, ez az alkoholista kategoria. En is ideges vagyok ha nem cigizhetek. Szerintem gaz hogy fuggosegeink rabjai vagyunk es emiatt nem tudjuk elvezni normalis helyzetekben sokszor az eletet.

2016. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk én azért nem szeretem mert elvileg a szeretet ünnepe de mindig veszekedés van és nem lehet mellettem akit szeretek
2016. dec. 27. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!