Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mikor kerülnek ki a boltokba...

Mikor kerülnek ki a boltokba a karácsonyi cuccok? Már nem győzöm kivárni.

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 07:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Alig várom!

Most visszakerestem egy beszélgetésbe, hogy tavaly már október. 14-én kint volt a kikában minden karácsonyi dísz. :))

2017. aug. 22. 16:11
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is várom!
2017. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Sajnos tavaly is a legtöbb plázában már november 15-től álltak a karácsonyfák, ünnepi fények. Legalább az advent első vasárnapját megvárhatnák vele, mert így mire elérünk karácsonyhoz, abszolút elmegy az ember kedve.


Szóval november elején/közepén már biztosan mehetsz ajándékot venni. Bár én sokszor akkor veszem meg, amikor kitalálom az ötletet. S ez lehet március is.

2017. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
November közepén
2017. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Elmész Szentendrére a Karácsony Múzeumba (Bercsényi utca 1), ahol egész évben Karácsony van és természetesen vásárolni is lehet!

2017. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Innen szoktam válogatni:


[link]


Lehet előkészülni, barkácsolgatni, jó is az ebben a rekkenő hőségben, egy jó ventilátor árnyékában.

Mondjuk karácsonykor meg léket vágni és Balatont átúszni se semmi egy kiadós napozást követően... :)))

2017. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Majd október végén biztos. Startol a költekezés időszaka, nyomatják ezerrel a gagyi karácsonyi dalokat, reklámokat.

Minek siettetni az időt?

Komolyan nincs semmi más érdemleges esemény egyesek számára egy évben csak a Karácsony?

2017. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
El nem hiszitek, de én tegnap voltam a Kik-be és vannak már karácsonyi dekorátciók! Mégvissza is néztem, hogy ez tényleg az?! :D Szóval érdemes benézni! ;)
2017. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Üdv! A KIKA-ban már 3 hete vannak karácsonyi dekorok :)
2017. okt. 21. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!