Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti várjátok már a karácsonyt?

Ti várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Én nagyon várom,ez a kedvenc ünnepem. :)

Mindig olyan jó érzéssel tölti el a szívem

a Karácsony. :) A sütkérezés,beszélgetés,fenyő és a mézeskalács illata...Egyszerűen imádom! <3

Ti mit szerettek a karácsonyban? :)

Melyik a kedvenc karácsonyi zenétek? :)



2017. szept. 1. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

Még nem.


A sok finom kaját szeretem a karácsonyban. És a kedvenc hallgatnivalóm karácsony körül a Zámbó Jimmy karácsonyi válogatása. Pedig különben nem is szeretem őt magát.

2017. szept. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én is nagyon várom, a december a kedvenc hónapom.

Leginkább az éjféli misét szeretem a karácsonyban, meg a meghittséget, a narancs és fahéjillatot, meg úgy mindent.


Karácsonyi zene? Hát Mariah Carrey karácsonyi zenéi egyértelműen, de a vallásos zenéket, (pl. Csendes éj) is szívesen hallgatom.


Most júliusban erre a gyöngyszemre akadtam rá a youtube-on. Annyira gyönyörű.

[link]

2017. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen várom, a kedvenc ünnepem. Mostanában már nem érzem azt az igazi karácsonyi hangulatot mint régen. Nekem nagyon hiányzik a hó karácsonykor, viszont szívesen kipróbálnám, mondjuk milyen lehet Floridában vagy bárhol az USA-ban. Ott aztán tudnak karácsonyi hangulatot teremteni :)

Az illatok, fények, díszek, kaják ami miatt különösen szeretem, páratlan ünnep az biztos. A kedvenc karácsonyi zeném egyértelműen az All I want for christmas :D 20/F

2017. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon várom, mert akkor végre haza mehetek a családomhoz Magyarországra...

Amúgy az ünnepet én is szeretem :D

2017. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Nem várom. :( Már egy ideje semmit nem jelent nekem a karácsony, hiába van akkor a születés napom.

Mindig elfelejti mindenki. Mikor mondom, hogy nekem karácsonykor van, akkor meg jön a hű tényleg meg de jó neked két ajándék.

Nem hogy kettő, de még egy sem.

Az életem kész csőd. Se barátok, se párkapcsolat, pedig mindegyik volt. Egyiket feladtam a másikért majd otthagyott... :(

Így nekem a karácsony csak egy szünet már...

Na nem rontom itt a levegőt.


Viszont jó látni, hogy ennyire várjátok. :)

2017. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Én nem várom.Mi nem ünnepeljük a karácsonyt.A szilvesztert és a húsvétot sem.

Gyerekkoromban ünnepeltük.Az anyám utálta a karácsonyt,de a kedvünkért nem mutatta.Nem az ő öröksége,hogy én nem ünneplem.Tudom,hogy sok embernek fontos,tudom,hogy összehozza a családot stb.

De én ,személy szerint ,nem érzem szükségét,hogy vásároljak egy fenyőt,hazacipeljem,ráaggassak ezt-azt,teleegyem magam,...A fák tömeges kivágását-kiirtását egyébként is ellenzem.A karácsonyozók használjanak műfenyőt vagy bérelt fenyőt(amit utána vissza lehet vinni és vissza lehet ültetni.)Ezt javaslom neked is.Ezzel együtt,ha neked ez a kedvenc ünneped,kellemes karácsonyt.

2017. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Szia!😃

Kar,hogy csak most lattam de en is nagy karasonyi fetissel rendelkezem..van hogy a nyar elejen/kozepen/vegen tor ram..

Gyakrabban nezek karacsonyi filmet stb..

Nos en mit szeretek benne?

Imadom a fenyofaillatat vagy amikor este kinezek az ablakon es a lampafenyenek latom ahogy esik a ho:)

Vagy ahogy a varos fel van diszitve az valami kaprazatos.

Szeretem a zeneket amik a radioban szolnak vagy tv musorokat..

Maga a levego is jobb karacsonykor!

Az is milyen jo mar amikor a csalad boldogan csomagolja kibaz ajandekot es tudod h orulnek neki,szoval en mindent szeretek benne,meg a nagy bevasarlast is amikkr szinte az aruhazbab verekesunk a dolgokert,jo kis moka:)

2017. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Hipáp
2017. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én várom, és már készítem a személyre díszített cipős dobozokat. Karácsonyi szalvétával bevonom, (dekupázs technikával), és abba gyűjtöm az ajándékokat, sőt, karácsonyi szalvétából szeretetbatyut készítek. 1 szem bom-bont becsomagolok,egy kedves írást, vagy idézetet melléteszek, és kis szalaggal összekötöm. Olyan jó ajándékot adni. Én jobban szeretem, mint kapni.
2017. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!