Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan lehetne idén hangulatos...

Hogyan lehetne idén hangulatosabbá tenni a karácsonyt? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok,tudom hogy ez még egy nagyon korai kérdés,de mivel én ebben a karácsonyi ,,hangulat teremtésben" nem vagyok valami jó(díszítés stb.),ezért a Ti segítségeteket szeretném kérni,hogy idén szép legyen a ház/szobám :D

Mikkel lehetne a szobámat karácsonyi hangulatúvá tenni?

A válaszokat nagyon szépen megköszönném :D


15/F



2017. szept. 10. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Nagyon korai!

Ötösökkel "díszíthetnél", inkább tanuljál!

2017. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ezt a hozzászólást nem veszem komolyan.5-ös tanuló vagyok,és állatorvos szeretnék lenni.

Nem tudom hogy honnan a fenéből szűrted le azt,hogy nem vagyok jó tanuló.

2017. szept. 10. 11:54
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Nálam 27 fok van árnyékban! Mi a csudának sietteted az időt? Tanuld meg a jelent becsülni, megtapasztalni az őszt, aztán a végén készülhetsz a karácsonyra is!

Sajnállak, hogy nálad más ünnep nem játszik. Azért írtam az ötöst, hogy foglald el magad adventig, nem az észbeli képességeidet firtattam.

2017. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért,te nem szoktál előre tervezgetni?
2017. szept. 10. 13:55
 5/14 A kérdező kommentje:
Na mindegy,azért ment a zöld kéz.
2017. szept. 10. 13:56
 6/14 anonim válasza:
100%

Rakj fel a szobádba égőket, esetleg vegyél minifenyőt és feldíszítheted, pár téli illatos gyertya, berendezhetsz magadnak egy olvasó/tanuló sarkot ahova puha párnákat meg takarókat rakhatsz, magyalkoszorút is vehetsz és ajtóra akaszthatod, karácsonyi témájú ágynemű, és lehet kapni ilyen sprayt amit pl. hópihés sablonnal ablakra fújsz akkor olyan hatása van mint a hónak nem tudom pontosan hogy hívják.

Amúgy én teljesen meg tudlak érteni én is szeretem a karácsonyi hangulatot :). Ja és bocsi nem tudom mennyire jók az ötletek én lány vagyok szóval fogalmam sincs hogy srácoknál hogy mennek az ilyen dekorációs dolgok :D (bátyámnál és barátomnál egész évben ugyanúgy néz ki a szoba soha sehol egy szezonhoz illő dekoráció). De ha beírod google-be hogy christmas room decorations akkor rengeteg öteletet találhatsz. Vagy nézz körül Pinteresten ott is rengeteg jó cucc van :).

17/L

2017. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :) Természetesen nem most szeretném feldíszíteni,majd December elején. :) Csak addigra ha megvannak a dolgok hozzá,meg maga az ötlet,akkor már csak meg kell valósítani :D

Teljesen jók voltak az ötleteid. :)

Legjobban a hó spray-es tetszett :D.


Még 1x nagyon szépen köszönöm :)

2017. szept. 10. 14:53
 8/14 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem nem korai,semmi sem korai :"D Én is már gondolkoztam, álltalában ledes égősorok, kisemm karácsonyfát/ajándékot ábrázoló díszek. Vagy szerezz be több színben világító lámpát, jól néz ki. Remélem tudtam segíteni! :) Előre Boldog Karácsonyt! :D

14/L

2017. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönök mindent! :)

Neked/Nektek is előre Boldog Karácsonyt!!!🎄🎄🎄

2017. szept. 10. 20:22
 10/14 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért kell leszólni szerencsétlen kérdezőt...

1. Semmi közöd a jegyeihez.

2. Ha rossz tanuló lenne, akkor is joga lenne tervezgetni a karácsonyt, és joga van kiélvezni, boldognak lenni!

Én pl. fiatal koromban sosem tudtam úgy ünnepelni a karácsonyt, ahogy kéne, ezért később télen mindig súlyosbodik a bipoláris zavarom. Szóval nyugodtan készülődj, ha már most várod, csak ne vidd túlzásba, de remélem jól fog telni!

2017. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!