Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan lehetne idén hangulatos...

Hogyan lehetne idén hangulatosabbá tenni a karácsonyt? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok,tudom hogy ez még egy nagyon korai kérdés,de mivel én ebben a karácsonyi ,,hangulat teremtésben" nem vagyok valami jó(díszítés stb.),ezért a Ti segítségeteket szeretném kérni,hogy idén szép legyen a ház/szobám :D

Mikkel lehetne a szobámat karácsonyi hangulatúvá tenni?

A válaszokat nagyon szépen megköszönném :D


15/F



2017. szept. 10. 08:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Remélem neked is jól fog alakulni a Karácsonyod :)
2017. szept. 10. 21:58
 12/14 anonim ***** válasza:

Van a Fb-on egy csoport, Kézzel készített karácsony a neve. Ott nagyon jó ötleteket találhatsz.

Boldog tervezgetést! ;-)

2017. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is készülök már, de főként azért, mert sok mindent külföldről rendelek, és karácsony előtt mindig káosz van a rendelések körül, ezért időben kell intézni. Ezeket rendelem idén:


[link]


[link]


[link]


A többi még nézelődés alatt :D

2017. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hali. Hát én égőket szoktam felrakni a falra, meg van mini karácsonyfám mini díszekkel:DD Vannak illatos gyertyáim meg ilyesmik. De mindig bővül valamivel a szobám díszek terén. November közepe fele szoktam a szobámat díszíteni mivel én ilyen "Karácsonyimádó" vagyok :D de én már októberben lázba vagyok amúgy😂😂 14/l
2017. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!