Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol töltenéd a Karácsonyt?

Hol töltenéd a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Ha tehetnéd hol töltenéd a karácsonyt Európán belül, és miért pont ott,ahol? Idén a szüleimmel és a párommal kicsit különlegesebb karácsonyt szeretnénk,ehhez keresek ötleteket. A szüleim sajnos nagyon messze élnek,így 4 havonta találkozunk csak.
2017. okt. 20. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Konkrétumot nem tudok, de Skandináviában tuti vannak jó helyek e célra, a tájaktól a kultúráig nekem eléggé sokminden bejön, karácsonynál elég egyértelműen az a vidék jut eszembe... Amúgysem ártana már egy fehér karácsony, itthon szinte semmi esély nincs rá.
2017. okt. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Két éve munka miatt az Eiffel toronytól kb 500 méterre laktam pár hónapot, amibe karácsony is beleesett. Na az klassz volt, szívesen tölteném megint ott. :)
2017. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Norvégiában a kirkenesi hóhotelben, gyönyörködnék a sarki fényben.
2017. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A karácsony attól különleges, hogy együtt vagyunk, csak rajtunk múlik, hogy milyen, a legeldugottabb faluban is különleges lehet, ha a szeretet körbe vesz minket. Ez belülről jön, nem a külsőségek teremtik meg.
2017. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 illetve 3,köszönöm az ötleteket, valóban gyönyörű lehet a skandináv országok valamelyikében a karácsony, fontolóra vesszük.

#2 biztosan gyönyörű lehetett,kíváncsivá tettél

Utolsó! Természetesen tudjuk, hogy attól szép az ünnep,hogy együtt töltjük,ugyanakkor minden embernek jót tesz olykor egy kis kikapcsolódás, és mivel egész évben keményen dolgozunk mindannyian, most az egyszer úgy gondoljuk, hogy nem arról kell szólnia az ünnepnek, hogy látástól vakulásig sütünk,főzünk, majd 3 napig zabálunk egyfolytában, és tespedünk, hanem szeretnénk akár más kultúrákba betekintést nyerni,illetve világot látni, és a többi.

2017. okt. 23. 12:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Tavalyelőtt Kárpátalján, egy kis faluban töltöttem a karácsonyt (először a család nélkül, ők otthon ünnepeltek). Kedves ismerőseim hívtak meg, akik egy egyházi gyermekotthont működtetnek. Egyik legszebb karácsonyom volt. A gyermekek mindig nagy szeretettel fogadnak, akárhányszor megyek, és a hagyományokat is tartják. Mentünk misére és kántálni, részt vettem az ünnepi ebéden, sokat beszélgettem és játszottam a gyermekekkel, szülőkkel, rokonokkal. Szívesen élnék ott, mert nagyon szeretem őket.
2017. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos történet, biztosan rengeteg szeretetet adtak, és kaptak a gyerekek, illetve szüleik.. Jó volt olvasni a soraidat!
2017. okt. 23. 23:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Idén már Zürichben töltöm :)

Gyönyörű lesz, tavaly pont adventi időszakban voltam kinn és beleszerettem.


De januárban leugrunk St. Moritzba is egy hosszabb hétvégére - úgyhogy ha hazamegyek, kell téli csizma, meleg :)

2017. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki Kárpátaljáról írtam.

Nagyon jól esnek a kérdező sorai, köszönöm! Tényleg mindig olyan szeretettel fogadnak ott engem. 5 éve ismerem őket, és szívesen töltenék velük ünnepeket, hétköznapokat egyaránt, mint már jó párszor. Hátha idén is sikerül.

2017. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkolok neked, hogy sikerüljön, lelkileg hatalmas pluszt tud adni. Nem is kell ennél nagyobb ajándék, mint az őszinte, szívből jövő, és feltételnélküli szeretet.
2017. okt. 31. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!