Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol tudok venni hamis rolexet?

Hol tudok venni hamis rolexet?

Figyelt kérdés

Poénból megemlítette az egyik rokonom hogy majd vesz egy rolexet. Egyik évben sem tudom hogy mit adjak neki, de ez vicces, és hasznos ajándék lenne szerintem :).

Szóval tudtok olyan weboldalt/online áruházat, ahonnan lehet pár ezerért hamis rolexet rendelni? ( olyasmit mint amilyet Olaszországban lepedőről árulnak 10 euróért) Köszi ;)



2017. nov. 3. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Az EU-ban hamis termek forgalomba hozatala buncselekmeny, a vamon jo esellyel fennakad a cucc es sose jut el hozzad.
2017. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
aliexpress, juss be egy rejtett fórumra, jellemzően meghívásos alapon működik, aztán rejtett linkel tudni fogod, hogy milyen kódú fedőterméket kell rendelni.
2017. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Aliexpress, Ebay, DHGate, Taoboa.


"de ez vicces, és hasznos ajándék "

Valószínűleg csak jópofizásból fog mosolyogni rajta és miután hazamentek egyből a kukában landon.

2017. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki inkább valódi Rolexet, annak biztos jobban fog örülni. 3 misi körül már lehet jó állapotú használtat kapni.
2017. nov. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár ezerért nem tudok, de 150-200k körül lehet venni svájci szerkezetes replikákat: [link]
2017. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
5-ik: 200 ezerért valódi, márkás svájci órát lehet már kapni (Tissot, Certina stb.). Annyiért minek hamis "rolexet" venni?
2017. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv. Sikerült venned?
2017. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!