Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék ötleteket...

Karácsonyi ajándék ötleteket keresek, Valami ötlet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom még csak November van de én már gondolkozom,hogy kinek mit vegyek majd karácsonyra☺

Nekik kell ajándékot találnom

-Anyu

-Apu

-két 8 éves kisfiú

-10 hónapos kislány

-5 hónapos és egy 3,5 hónapos kisfiú

-3 bátyám(20-on évesek)

-3 sogornőm

-Legjobb barátnőm


Csak értelmes válaszokat kérek!!



2017. nov. 12. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunka gyerekek kaptak régebben egyedi névreszóló mesekönyvet. Nagyon örültek neki, hogy róluk szól a mese. Van belőle kisebbeknek vastaglapos változat a nagyobbaknak pedig hagyományos. Én könyv párti vagyok a szüleidnek is valami olyan könyvet adnék, amit családi fotókből el tudsz készítettni már egy csomó fotókönyv készítőnél. Közös emlékeikből (nyaralás, családi esmények, gyerekek, stb) fotóikból és mindkettő le van tudva egy ajándékkal :)

A báttyáid és sógornők már nehezebb eset, esetleg valami kézzel készített szappan a sógórnőknek, báttyáidnak, valami műszaki cucc (jó elemlámpa, autba valami)

Barátnődnek valamit a hobbijához.

2017. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál sok konkrétumot a családtagjaidról, és arról sem, hogy mennyit szánsz az ajándékokra.


Néhány tipp azért:


- Fotós naptár: több helyen lehet rendelni olyan naptárat, amibe saját fotókat lehet tenni. Ha ilyen szép nagy családotok van, akkor a szüleid örülnének egy ilyennek. Praktikusabb mint a fotós bögre és minden évben lehet újat adni. :) Esetleg legjobb barátnődnek is adhatsz ilyet, közös fotókkal.


- Az 1 éven aluli gyerekek szerintem nem sokat fognak felfogni az egészből. Mármint a karácsonyfa, csillogás stb. érdekes lesz, de az ajándékból a csomagolópapír lesz a legérdekesebb :) Szóval szerintem olyasmit érdemes adni, ami hosszabb távra is jó és/vagy a szülők életét megkönnyíti.


Alacsonyabb árfekvésben jó lehet a HIPP kacsás kézmosó, kb. 1500 ft, drogériákban lehet kapni, utántölthető. Praktikus, és a kicsiknek is tetszik. Szóba jöhet még aranyos body, rugdalózó, valamilyen egyszerűbb kirakós játék.


A 8 éves srácoknak autós kártya, társasjáték? Valami focival kapcsolatos?


A többiek passz.

2017. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 dr. Tóth Judit Lenke válasza:

Én elintézném a családot egy közös élménnyel.

Vidd el őket közös programra, vagy ajándékozz nekik belépőt. Fotós cspatépítő 3D Gallery Budapest, szabaduló szoba vagy VIP mozi belépő.


Amikor a lányaim picik voltak, én nagyon örültem

a kézlenyomatos gyurmának.

2017. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
11-es, nagyon köszi az ötletet a mesekönyvvel :) milyen aranyos gondolat!
2017. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!