Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Könyvet nem szeretnék van nagyon sok, nyakláncból is van táskából pénztárcából és órából is nagyon sok van.

Szerintetek mit kérjek?

14/L

Ui: Kérlek olyanokat ne írjatok, ha már mindened megvan ne kérj semmit Köszi előre is a válaszokat



2017. dec. 1. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig meglepetést kérek.
2017. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
:D de hát ha nem tudod mit kérj az azért van mert nincs szükséged semmire, nem? Akkor miért nem szabad leírni ami a valóság? Olyan kis kapzsik vagytok.
2017. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2.: De rengetek minden van, igazából én szeretek ilyen apróbb dolgokat kaapni pl: nyaklánc, de az már van csomó

Szeretek ilyen elegáns dolgokat is kapni, nem ruhát hanem tárgyat, Tudtok mondani?

2017. dec. 1. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ird meg a leveledet a "Mikulasnak", avagy ha ugy jobban tetszik a "Jezuskanak" es tedd ki a levelet a konyhaasztalra. Masnap a "manok" osszeszedik a leveleket es karacsony napjan megtortenik a csoda.
2017. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérj egy röplabdát.
2017. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3.: És a válaszod miben kapcsolódik a kérdéshez? Bocsi de az ilyen válaszokat inkább nem kérek :)

4.válaszoló: Köszi

2017. dec. 2. 06:19
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocs a 3 válaszoló helyett 4-ket akartam írni

a 4-ik helyett pedig 5-et

2017. dec. 2. 06:19
 8/10 anonim válasza:
51%

Egyetértek a 2. válaszolóval.

Ha meg van mindened ami kell minek kérnél ennél is több vackot?

Ha nincs semmire feltétlen szükséged ne kérj semmit.

Nem kötelező most minden áron kérni valamit, amúgy is (tudom hogy ez már elcsépelt) de a karácsony nem erről szól.:D

2017. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. dec. 2. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi az értékhatár, de tudok egy elegáns - igaz, elég drága - tárgyat, amit később a saját lakásod díszeként is felhasználhatsz. Ez egyfajta szélcsengő, de attól különleges, hogy nagyon pontosan van hangolva és több hangon is megszólal. Így nagyon tiszta akkordok tudnak megszólalni rajta, igazán varázslatos hangja van és jól is néz ki. Tulajdonképpen néhol hangszerként is árulják/használják. Itt végig tudod hallgatni, melyiknek milyen hangja van, mert eltérő hangösszeállítások vannak: [link] Pl. nekem ez tetszik: [link] /shanti-zaphir2013-10-15-08-38-35-detail
2017. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!