Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? 13/l

Mit kérjek karácsonyra? 13/l

Figyelt kérdés

Anyukám folyton nyaggat, semmi nem jut eszembe. Mondtam, hogy legyen meglepetés de azt szeretné ha én mondanék valamit.

olvasni nem nagyon szeretek. ékszereket borzasztóan utálom.

imádok videojátékozni, zenét hallgatni, festeni, kézműveskedni. állatimádó vagyok.



2017. dec. 2. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ájfon X-et. :D Ne félj, utána már nem fog nyaggatni. :D
2017. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Videójátékot?

Fejhallgatót, mp3-at, festéket, vásznat, ecsetkészletet, valami állatos könyvet a tartásukról.

2017. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Merrefelé laksz és milyen értékű ajándékra gondoltál?
2017. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
festővásznat, festékeket, kézműveskedős kellékeket
2017. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
45%
Videojatek? Konyv? Szerintem fokent feherkaracscnyt kerj ;/
2017. dec. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, köszi. Ha Budapesten lakna a kérdező, akkor ajánlanám neki, hogy kérjen utalványt a MadeByYou-ba, ami egy kézműves műhely, ahol biztosítanak alapanyagot, tehát nem kell megvenni hatszáz festéket, és olyan dolgokat is lehet alkotni, amire otthon nincs lehetőség, ez pedig leginkább a kerámia. De ha nem ott lakik, akkor is kérhető ajándékba élmény, pl. belépőjegy, ilyesmi. Vagy kérhet művészellátóba, hobbiboltba ajándékutalványt és vehet magának amit szeretne. Illetve festéshez érdemes lenne kipróbálnod a Derwent Inktense tintaceruzát ( [link] ) Mert fantasztikus élmény alkotni vele, gyönyörű élénk színű festmények készíthetők. Ez olyan, mint az akvarellceruza, vagyis színes ceruzaként rajzolsz vele, aztán ecsettel és vízzel átfested és a víz feloldja rajta a festéket és szép akvarellt kapsz. De az Inktense jóval intenzívebb - ahogy a neve is mutatja - nagyon látványos festményeket lehet vele létrehozni és textilre is jó, mert a vizes oldás után vízállóra szárad.
2017. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!