Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért kell ennyire lázasan...

Miért kell ennyire lázasan felfogni a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Szinte már a csapból is a karácsonyi akció folyik, tv Ben is egyik reklám után karis vagy Mikis hülyeség folyik itt a nagy akció most rendeljen mert már 1-2hete van karácsonyig rendeljen onlinen on emag.hu rol pl. De játékokról is gagyodnak nem hiszem el hogy 1 évben csak karikára vannak ilyen nagy leárazások, én nyáron is talizhatunk olyannal hogy játék le volt vagy elektronika akciózva 60-70#olcsóbban. Mindenki a boltba ilyenkor annyira bunkók főleg plázában minél hamarabb megtudjam mindenkinek venni az ajándékot meg hogy a lehető legtöbb pénzemet elköltsem, aztán meg ha mindenki megkapja az ajándékot januárban az illető megy kuncsorogni pénzért rokonához vagy éppen a bankhoz. Szánalmas a kari ilyen szempontból
2017. dec. 8. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
$$$$$$$$ ezért
2017. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te csak vedd könnyedén. Pont, mint a helyesírást, vagy az érthető fogalmazást, oda se neki.
2017. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom Ti miért veszitek olyan nehezen hogy még itt is kérdést tesztek fel. De az hogy a tv-ben reklam szol, epp karacsony, nyari felfrissules cimen az nem mervado. A reklamnak ez a lenyege. Ha zavar ne nezz tv-t, manapsag amugyis ciki mar. Egyebkent akik a termeket eladni akarjak nem csak a karacsonyt hasznaljak ki hanem az ev 365 napjat eladasra es mindent megragadnak hogy emiatt vagy amiatt vedd meg. Ne egy ceg uzletpolitikajabol indulj mar ki, hanem pl a csaladodbol vagy hogy neked mit jelent ez az egesz.
2017. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emberek meg azert bunkok mert kis helyen hirtelen sok ember sietve akar “letudni” valamit, amiben orome sincs. Ezert ideges! Ezt amugy en sem ertem, ezert soha nem csinalom igy. Meg a kornyezetemben se senki. Ha megis valaki ilyen az ismeroseim kozul engem megismerve mar megtanulja jol kezelni a karacsonyt. Jo hatassal vagyon az emberekre.
2017. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!