Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak nekem nincs karácsonyj...

Csak nekem nincs karácsonyj hangulatom így december 23. -án? 🤔

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem végső bánat hangulatom van.
2017. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a karácsony olyan mint egy àtlagos hétköznap lenne pedig fiatal làny vagyok még... Amióta apum meghalt nincs semmilyen ünnephez sem kedvem..nincs fenyőfa sem..alig várom ,hogy vége legyen!
2017. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy ahogy nő az ember, egyre inkább elkopik a karácsony hangulata.

Mondjuk nekem az utóbbi karácsonyok nagyon hangulatosak voltak, de akadt olyan karácsony is, amikor padlón éreztem magam - mármint a kedvem volt padlón :(

Az időjárás is befolyásolja a karácsonyi hangulatot. Egyszer a karácsony előtti napon elolvadt az összes hó, és karácsony napján 20 fok körüli meleg volt tavaszias szellővel, napsütéssel, este pedig zivatar volt. Na akkor sem volt karácsonyi hangulatom.

2019. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!