Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi értelme van ünnepelni ezt...

Mi értelme van ünnepelni ezt a szart? Miért van ilyen családom?

Figyelt kérdés

Most is díszítettük a fát, ami egy jó dolog kéne legyen. Erre mindenki tiszta ideg,látszik rajtuk, hogy semmi kedvük az egészhez, csak kényszer az egész. Apám nem is volt ott.

És egész évben ez megy.

Anyám és apám is egy nem normális idegbeteg. Anyám mindenért ordít , állandóan ideges és szétszórt.

De nem tudom mire, mikor nem jár dolgozni. Nem főz minden nap.Heti egyszer takarít és mos. A nagy bevásárlást apám csinálja meg.Na igen a másik, aki egy smucig szar.

Ha valamire pénzt kell kiadni, minden baja van. Nem egyszer azért csapta ki balhét, mert kaját kellett venni, bezzeg cigire mindig van pénz. A házasságuk egy nagy semmi. Utálják egymást, de válni nem akarnak sajnos.

Esküszöm jó lenne, ha legalább az egyik meghalna. Ennél csak, ha pia vagy drog lenne, akkor lenne rosszabb.

2-3 évig ezt nem tudom, hogy fogom idegileg kibírni.



2017. dec. 24. 18:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
Az úgy más, esetleg kollégium, diákotthon megoldhatja a hétköznapi problémákat. Nekem jót tett.
2017. dec. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol vannak idióták. Nálunk a férjem felnőtt 30-as gyerekei feszegették a húrt éveken át karácsonykor (is).

Aztán egyszer gondoltam egyet, onnantól nem hívtam őket meg. Akivel nem lehet, azzal nem lehet, ez nem jár alanyi jogon.

2017. dec. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mig a "családommal" éltem nálunk os aüez volt.

Mostohaanyám rendre, végigorditotta a készülödést, bármit csináltunk baj volt, és hisztizett csadosott, aztán meg nyávogott hogy nem.segitünk (tényleg? Állo 24-én pucoltuk az ablakot meg hasonlo, mer tb "sütni bénák vagyunk"). Aztán lebxta elénk a tálat este hogy egész nap ezért álltam a kobyhában meg ilyen szövegek.

Ajándékozáskor is életunt arc meg folyamatos orrhuzás, semmi nem jo...

Hagyjuk, volt 7 "szuper" karácsonyom.


NYugi, ha elköltözöl, már saját magdnak alakitod, az idei a kedvesemmel kettesben szép lett (csak bögtem egy sort, h apám megint leszar és egy kv.a smst nem ir)

2017. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, amiket írtok:( Nem kicsit durva:(

Még azt mondom, nekem nem is volt rossz karácsonyom gyerekkorban és fiatal felnőtt korban (27 éves koromig laktam a szülői házban).

Nálunk a legnagyobb negatív dolog az volt otthon, egyetlen egyszer, hogy apám kapott egy üveg Napóleon konyakot anyutól karácsonyra, és egy este megszlapálta az egészet. De nem hőzöngött, hanem kidőlt, és másnap is másnapos volt. De ez mondom, évtizedek alatt egyszer volt, és más negatívumot sem tudok.

Igaz, mindig négyesben karácsonyoztunk (anyu, apu, hugom, én), 24-25-26-án nem mentünk sehova, és hozzánk se jöttek rokonok, így vezettük be.

Amúgy nem voltunk egy mintacsalád, mi a hugommal hétköznapokon gyilkoltuk egymást, anyuéknak is egy besavanyodott házasságuk volt, de valahogy az az három nap mindig jól sikerült, abba mindent beleadtunk.

2017. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!