Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nálatok amikor összejön a...

Nálatok amikor összejön a család karácsonykor, van olyan, hogy legalább egy közös étkezés van 3 nap alatt, egyszerre körül ülve az asztalt?

Figyelt kérdés
Nem ezüst étkészletre meg aranyból font terítőre gondolok ötfogásos étkezésre. De nálunk mindenki úgy néz rám, amikor kérdezem, hogy mikor lesz a közös vacsora/ebéd, mintha őrültek házából szabadultam volna. Ilyenről nem is hallottak, és ha végül leülünk közösen, akkor is szemmel vernek, és hülyének, hisztisnek mondanak, végül eljut mindenki odáig, hogy a karácsony a legbutább kényszerünnep. Nem koltekezésre vágyom, nem értékes porcelán étkészletre. Csak egy normális kellemes 20 percnyi közös étkezésre akik elvileg a legközelebb állnak hozzám.

2017. dec. 25. 17:02
 1/8 anonim válasza:
90%

Ez lenne szerintem is a normális, hogy legalább (!) egyszer az évben összeül a család.

Sajnos ebben a rohanó világban úgy látszik már erre sincs idő. :(

Kellemes ünnepeket!

2017. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk ez hozzátartozik a Karácsonyhoz. Végülis, nem azért jövünk össze, hogy mindenki külön egyen, meg "magába zárkózzon", vagy a telefonját nyomogassa. Még beszélgetni is szoktunk...
2017. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, még akár még evés közben is...
2017. dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk nem csak karácsonykor ül egy asztalnál a család. Minden hétvégén, és minden este.
2017. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kozos etkezes van, kulonben minek ulnenk ossze? :) jogosan vagysz erre, remelem a sajat csaladod koreben sikerul majd megteremtened ezt. :)
2017. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos van... gyűlölöm, mert egy személy folyamatosan azt nézi ki-mit-mennyit és miért azt eszik, amit.
2017. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a természetes, ha közösen ülünk le az asztalhoz. Amúgy hétvégén is, ebédnél, reggelinél, vacsoránál.
2017. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kezdtem azt hinni, hogy velem van a baj, és nekem van lelkiismeret furdalásom, mert nem értik mi a bajom, és továbbra is azt gondolják, hogy elrontottam az ünnepet.

Minden válaszolónak zöld kéz ment, hiszen ha valaki a kérdésre válaszol, az a véleményétől függetlenül hasznos válasz. Ezért nem ertem, hogy ki lehet aki lepontozta a válaszokat.

2017. dec. 26. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!