Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ugye mindenki kicsit megkönnye...

Ugye mindenki kicsit megkönnyebbült, hogy végre vége a karácsonynak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 21:04
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
0%

#21


Én is ismerek ilyet, igaz ott a férfi egy nagydumás etnikum aki még akkor is hazudik vagy henceg nem létező dolgokról, ha kérdez... De erre születni kell. Igaz nála nagy előny a max 80-as "íkuszint" is, hogy nem képes felfogni, hogy az élete egy szar.

2017. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Nem könnyebbültem meg, szeretem a karácsonyt.

Jó volt egy kis pihi.

Bár az is igaz, hogy már alig várom, hogy dolgozhassak. Jövőre hülyére akarom keresni magam.

2017. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem könnyebbültem meg. Jó volt az idei karácsony, sajnálom hogy vége. Nem nagyon lesz mit várni. Most meg jönnek újra az unalmas hétköznapok. Egyre közelebb az egyetemi záróvizsga amitől tartok. :/

23N

2017. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
69%
Igen, rettenetes volt 3 napig nem dolgozni és a családdal tölteni az időt. Nagy megkönnyebbülés volt megint 4:30kor felkelni.
2017. dec. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
én azt utálom hogy mindig olyan hamar elmúlik..
2017. dec. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Én szomorú vagyok, hogy vége. Másfél hónapig készültünk rá, hangulat, ajándékbeszerzés, menütervezgetés és dekorálás. És egy szempillantás akatt vége volt :(
2017. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

Mi most nemigazán tartottunk semmiféle karácsonyosdit. Nem volt kari fa se, kajálások se, meg úgy igazán semmi.

Örülök hogy végre vége, boltok nélkül már unalmas volt az élet a városban.

2017. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

27Es!

Mi az oka hogy ennyire nem volt semmi..?

2017. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Végig dolgoztam karácsony alatt. Ez jó, mert a januári fizetés kimagasló lesz, viszont megfáztam és kicsit szrul vagyok, ideje lenne 1-2 nap pihenésnek.

Nekem a karácsony vége annyit jelent, hogy nem kell mennem dolgozni pár napot, kialhatom a megfázást és vehetek friss kenyeret a boltban (meg sok C vitamint a patikában).

2017. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Igen, elegem volt már belőle, hogy találkozni kell az összes rokonnal. Most meg szabin vagyok, itthon vagyok a saját családunkkal, így már sokkal jobb.
2017. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!