Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jartatok mar ugy, hogy nem...

Jartatok mar ugy, hogy nem szamitottatok valakitol ajendekra, es kaptatok tole? Mit tettetek, viszonosztatok valamivel, vagy hagytatok?

Figyelt kérdés

Nyilvan mas,ha tavolabbi csaladtag,uj ismeros,vagy kollegarol van szo,eleg kellemetlen helyzet.Mert ha legkozelebbi talakozaskor adtok ti is neki valamit,az mar nem olyan.

De ha meg nem,ugy erzi az ember adosa maradt...


2017. dec. 28. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont a lányom járt így a két féltesójával. Így is, úgy is kínos már. (Ő konkrétan azért nem gondolta, hogy kap, mert szülinapra-névnapra sem kapott, noha ő vett nekik, ezért gondolta, hogy akkor már karácsonyra sem kap biztosan, erre deeeee, karácsonyra adtak).

Tényleg nem tudom, hogy lehet jól megoldani, mert ha hagyja a francba, akkor ő a bunkó. Ha utólag ad valamit, az is olyan magyarázkodós már.

2017. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pont én is úgy vagyok, de munkahelyen, egy olyan kolleganőtől, akivel nem voltam túl jóban...

Én úgy gondoltam, szilveszterre meglepem egy üveg itallal, így binkó se leszek, hogy nem viszonoztam, meg megnyugszik a lelkiismeretem is.

2017. dec. 28. 10:22
 3/9 A kérdező kommentje:

X : Bunkó


Amúgy nagyon necces,ert gondolhatta, hogy ő úgy se kap semmit,vagy egy gesztus volt részéről,hogy békülne, vagy a lelkiismerete így diktűlta...nem tudom.

Nálatok is ez lehet.

Jövőre majd kapnak. Sztem.Akkor meg lehet, ők nem vesznek megint semmit..:)

2017. dec. 28. 10:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az ötleted jó, hogy szilveszterre adsz valamit. Lehet, én is megmondom a lányomnak, hogy boldog új évet kívánva 1-1 nagy tábla milkát adjon a tesóknak....
2017. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na... örülök, hogy jó tippet adtam neked...:)

Ezért szeretem a gyakorit, néha hasznosat is megtudhat az ember...:))

2017. dec. 28. 10:52
 6/9 A kérdező kommentje:
De azért még várok történeteket, ötleteket...:)
2017. dec. 28. 10:53
 7/9 anonim válasza:
100%
Ajánlom, hogy ebben az időszakban hordj a táskátban ilyen "vészhelyzetajit". Ez olyan legyen, hogy adhatod nőnek, vagy férfinek, idősnek vagy fiatalnak (esetleg ha nyakadon maradna), mindenkinek tetszene. Ez lehet egy szépen becsomagolt illatgyertya, egy díszdobozos toll, egy szép dísz is akár. A lényeg a különleges csomagoláson van. Minnél szebb, annál drágábbnak tűnik az ajándék (így kevésbé kínos, ha picivel nagyobb értékű ajándékot kapsz)
2017. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mégsem nagyon marad más, mint a legközelebbi alkalommal viszonozni. Azt mégsem mondhatom, hogy gyere leugrunk valahová es veszek neked valamit...
2018. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg meghívom valahová es az lesz az ajándék, de így is, úgy is, kínos szitu.
2018. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!