Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Volt már valaki úgy, hogy...

Volt már valaki úgy, hogy karácsonykor elutazott? Tehát magát a karácsonyt nem otthon töltöttétek a párotokkal, (és nem is a rokonoknál), hanem pl. szállodában? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nekem ez egy régi vágyam. Egyszer szeretném kipróbálni. Érdemes?

2018. okt. 31. 10:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint persze úgy gondoltam, hogy férjemmel ketten utaznánk el. Itt belföldön gondoltam, egy szállodában.
2018. okt. 31. 10:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze! Jó volt.
2018. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es, köszi:)

Ilyenkor amúgy a szállodában visszaköszön a karácsonyi hangulat? Kicsit az ételek terén is, meg amúgy is?

2018. okt. 31. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
A szállodán múlik a hangulat. Ha a Four Sesonsba mégy, vagy bármi eyéb, 5 csillagosba, akkor nagyon élvezetes lehet.
2018. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 csillagosba tervezem, wellness hotel egy vidéki nagyvárosban.
2018. okt. 31. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is nagy vágyam :) jó lenne egyszer kipihenten túljutni a karácsonyi hajrán :)
2018. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bree78 válasza:

Mi lassan 10 éve, minden karácsonyt szállodában töltünk. 23-n érkezünk,és 26-n jövünk haza.

24-n várost, nézünk, v kirándulunk, 25-n ped8g elmegyünk fürdőbe.

Eddig sosem csalódtunk, egyik hotelben sem. Az ételek mindenhol ünnepiek, és bőségesen.

2022. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!