Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha választhatnátok akkor...

Ha választhatnátok akkor karácsony vagy nyár?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy magányos ember,de nem igazán szeretem a karácsonyt.Olyan más és általában engem elkap egy nosztalgikus érzés.Olyankor nagyon érzem a nyár hiányát,a cirkálásokat a kocsival,bőmből a kocsiból a rockandroll.Az ünnepek alatt meg valahogy nem jó érzés cirkálni,minden olyan egyhangú.Lehetne már nyár.
2018. nov. 4. 22:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
Karácsony. De csak mert nem szeretem a nyarat. 25 fok felett már kényelmetlenül érzem magam.
2018. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Egyértelműen karácsony.

Nyarat, meleget, napot utállom, telet, hideget, fagyot, jeget, hót imádolom.

2018. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem lehetne inkább 2 ősz vagy tavasz? Nem szeretem a nyarat, túl meleg van... A karácsony pedig teljesen mellékes számomra. Ebből ugyan az következne, hogy a kellemetlen nyárt akarom elkerülni, de nem, mivel nem létezhet szép ősz nyár nélkül, ezek így együtt működnek. Eleve milyen kérdés már ez, évszakok itt vannak és kész, úgyse változnak meg.


De egy kellemes, enyhe (max. 26 fok) nyárért odaadnám az összes ünnepet ;) Azért a karácsony picit hiányozna, de nem annyira, amennyire a kánikula nem.

2018. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

Karácsony! És úgy az egész december. Sőt, szeptember-december a kedvenc időszakom, imádom.


Nekem a tavasz unalmas, mivel nem vagyok az a kirándulós típus. A nyárban a nyaralás jó meg a hűvös esti séták, de a meleg ősellenségem, napallergiám van, utálok izzadni is.

Az őszt imádom :) Olyankor kezdek éledezni, és ahogy megyünk bele egyre jobban, én is egyre inkább "életre kelek" és novemberre már minden reggel mosolyogva ébredek. En is fura szerzet vagyok :)

2018. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Karácsony egyértelműen; utálom a nyarat, és ebből a langyos időből is már elegem van.
2018. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Imádom a karácsonyt!
2018. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

Én is jobb szeretem a nyarat :D

Bár nem a 40°-os lesül rólam a bőr fajtát.

2018. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tavaszban kiegyeznék. A nyarat utálom. A karácsony már nem olyan mint gyerekként.
2018. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Minden porcikámmal utálom a nyarat, úgyhogy karàcsony!!
2018. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Így nyár vége felé azt mondom, hogy jöjjön a karácsony. Karácsony után, december 27-én pedig azt, hogy jöjjön a nyár.

Jelenleg a karácsonyt várom.

2019. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!