Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a lányomnak?

Mit vegyek a lányomnak?

Figyelt kérdés
12 éves lányomnak kéne ajándék. Ő digitális rajztáblára gondolt, de 125 ezret nem akarok kiadni rá. Laptopja, telefonja van, xboxot nem akar, passz

2018. nov. 20. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha szeret rajzolni, akkor egy rajzkészletet is vehetsz.

Legót, videojátékot, focilabdát, sokdarabos puzzlet, én ebben a korban ezeket szerettem(meg ma is, 23 éves fejjel).

2018. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
hát a kúurva digitális anyját!-mondanám, de ez nem lenne igaz.meg aztán az anyja is te vagy.szóval ha mindene megvan a kis hercegnőnek 12 éves korára akkor ki van nyalva az ülepe rendesen.4 év múlva már veheted neki az új autót.most meg tökmindegy,úgysm fogja értékelni hacsak nem a legújabb ájfónt kapja.
2018. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Lidlben szokott lenni az a muvesz doboz keszlet amiben van mindenfele festek es ecset kreta stb.
2018. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Akvarell tömböt, Derwent Inktense akvarellceruzát és hozzá egy tölthető ecsetet - utóbbi a müllerben is kapható. Vagy sima akvarellceruzát tölthető ecsettel, az is élmény, csak nem annyira látványos, de ha még sose találkozott akvarellceruzával, akkor úgysincs összehasonlítási alapja.
2018. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

szerinted az a tizenkétéves, aki rajztáblát szeretne, hírből sem hallott még akvarellről?

én amúgy nem vagyok valami nagy művész, de grafikus barátaim is szeretik azt a lidles készletet ( a nagy dobozt), szerintem az jó ajándék (én is elfogadnám, bár nem rajzolok sokat)

2018. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Grafikára jár, és vászonra fest akrillal.
2018. nov. 20. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
jaj, bocsi, a "szerited nem hallott még rólá"t a négyesnek céloztam, csak lemaradt a megszólítás :)
2018. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja jó :D
2018. nov. 20. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én az emelt szintű rajz tanulmányaim és rajz érettségim után - elnézésedet kérem térden csúszva - az akvarellceruzára csak jóval később találtam rá, akkor már a vizuális kultúra diplomám is a kezemben volt már. Az Inktense meg még később jött. Normálisan nem akvarellceruzával, filctollal, akrillal kezd, aki művészek keze között van, hanem faszénnel, grafitceruzával, tussal és max. akvarell festékkel, de azt is később, mert az a hiedelem, hogy az ecset előtt meg kell tanulni rajzolni. Vicc, hogy mindenhova kell valaki, aki még a falba is beleköt. Viszont ha már akrillal fest, akkor max. Inktense, a pasztell árnyalatokra nehezebb így visszaállni.
2018. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a digitális rajztábla jó ötlet,viszont jóval olcsóbban is lehet kapni mint amit írsz.
2018. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!