Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Elvált apa, karacsony?

Elvált apa, karacsony?

Figyelt kérdés
Szuleimnek most zajlik a válásuk. Apam elhagyott minket egy uj noert. Nov eleje ota nem beszelunk max messengeren akkor se sokat. Karacsonykor irjak neki smst vagy mi lesz?

2018. nov. 21. 20:36
 1/8 A kérdező kommentje:
26 eves vagyok egyebkent.
2018. nov. 21. 20:36
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagy? 12-re tippeltem volna.
2018. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha szereted, meg érdekel téged ő, akkor igen, akkor érdemes; ha meg nem , akkor nem
2018. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg kérdés az, hogy karácsonyra egy sms-t küldj-e...érted, apámnak dobjak-e karácsonyra sms-t vagy ne..... Szóval hagyjuk már.
2018. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon haragszok ra de valahol csak erdekel mert az apam.
2018. nov. 21. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:

A karácsony az arról is szól(hat) hogy félretesszük a haragot.

Szereted őt, fontos ő neked; vagy nem?

Ezt döntsd el,de te tudod egyedül eldönteni; mert te ismered magadat is , meg őt is; hogy tudod, hogy szereted-e apukádat, vagy nem. Meg pl a neheztelés elmúlhat. Attól még, ha jófej, van apukád. Mármint hogyha jófej veled, akkor neked van egy apád. És akkor gondolom pl becsüld meg. Mármint pl vna, aki úgy veszi, hogy nincsen pl anyja, mert az anyja egy nagyon rossztermészetű, undok, tapló személyiségű. Hogyha apukád nem rendelkezik ilyen tulajdonságokkal, hanem tudod őt értékelni, mert pl aranyos veled, és tisztelettel beszél veled; akkor szerintem írjál neki nyugodtan; és ne ezen vacilláljál már; hogy mit illik, vagy mit nem, vagy más a helyedben mint tenne; hanem döntsd el, hogy ér-e neekd ő annyit; vagy ért-e valaha ; vagy pl mielőtt elhagyott; stb. Meg ezt most ne úgy fogd föl, hogy utál, és nem törődik veled; ha nincs ez így; hanem környezetváltozásra volt szüksége; hogy boldog lehessen.

2018. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A karácsony a szeretet és a megbocsátás és a béke ünnepe
2018. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az új nőért anyukádat hagyta el!Helyette kellett neki másik nő.Ez nem jelenti azt, hogy téged mint gyerekét is elhagyott érzelmileg.Fizikailag lehet, mert elköltözött.

Amúgy is felnőtt vagy már.

Biztos hogy anyukád miatt megvisel a dolog, mellette állsz.De ez az ő ügyük.Te még ettől a gyereke maradsz.

2018. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!