Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen gáz ajándéko (ka) t...

Milyen gáz ajándéko (ka) t kaptál már karácsonyra?

Figyelt kérdés

Milyen korban és kitől?


Kíváncsi vagyok na :D



2018. dec. 15. 19:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, mióta nagyobb voltam, nem volt szokás a nagy ajándékozgatás a családban. Nem álltunk jól anyagilag, a lényeg az volt, hogy együtt legyen a család. Egyik alkalommal mégis volt egy ajándék a fa alatt, gyönyörűen becsomagolva, és egy olyan használati tárgy volt benne, amit már korábban megvettünk, mert félő volt, hogy az elődje hamarosan bekrepál. Nem sértődtem meg rajta, értékeltem az igyekezetet, csak annyira nagyon szomorú volt a helyzet...


Illetve osztálykarácsonyra volt, hogy olyan tipikus kozmetikai csomagot ajándékoztak nekem, és utólag vették észre, hogy volt benne borotva is. Lány vagyok, és lánytól kaptam, szegény ott esedezett, hogy nem célzásnak értette (egyébként még csak kiskamaszok voltunk, szóval abszolút szükség sem volt rá). Azon sem sértődtem meg, később, gondoltam, majd hasznát veszem.


Mindenesetre megértettem a fentiekből, hogy az ajándék mindig érzékeny dolog, és igyekszem másoknak testhezálló dolgokat választani, elképzelem, hogy mire lehet szükségük az életminőségük fenntartásához, egész évben gyűjtöm az ötleteket, odafigyelek, ha elrévedő tekintettel beszélnek a kedves ismerősök valamiről. Listát is írok arról, kinek mire lehet szüksége, időnként érdeklődöm, beszerezték-e már szívük vágyát.

2018. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom miért lettem lepontozva. Illatszereket írtam, s nekem ez gáz. Legfeljebb nagyon-nagyon intim kapcsolatban tudom elképzelni, de abban sem igazán.

Nekem az ilyen ajándék azt jelzi: büdös vagy, mosakodj meg.

2018. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmtől MinDig illatszer csomagot kaptam... Sztem ez gáz
2018. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Meg kiskoromban kaptam mindenkitol videokazettan filmeket meseket stb, de vagy 9-et... mondjuk akkoriban en baromira orultem neki! :D
2018. dec. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Uncsimtól, aki amúgy anyagilag nagyon jól áll, a munkahelye ingyenes repiajándékait kaptuk a tesómmal. Tollakat, kendőt, kulcstartót.

Komolyan mondom, ha vesz egy 200 forintos tábla csokit, ezerszer jobb. Irtózatosan gáz volt (a családban azóta is meséljük).

2018. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
67%

Tavaly osztálykarira tusfürdőt. Nem vagyok büdös, szerintem csak nem volt jobb ötlete az illetőnek. Elég rosszul jött le...

Családi ismerőstől egy üveg nutellát, amiből (kapaszkodj meg!) hiányzott egy kanállal. XD

Ez nem karácsonyi de szintén nagyon gáz: körömcsipesz, aminek bicska része meg konzervnyitó meg ilyenek is vannak. Mondván praktikus eszköz.

Lány vagyok egyébként hosszú körömmel, de mindegy.

2018. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!