Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mikulás csak a gyerekeknek...

Mikulás csak a gyerekeknek hoz ajándékot vagy a felnőtteknek is?

Figyelt kérdés

Van ahol még a kutya és a cica is kap?

Nálatok ez hogy van?



2021. nov. 17. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Csak a gyerekeknek
Felnőttek is kapnak
Mindenki
Senki
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az kap aki igényli.
2021. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves vagyok, a szüleimnek, páromnak, felnőtt unokatestvéreimnek és még néhány munkatársamnak is szoktam adni mikulásra egy kis csokit.
2021. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a gyerekek
2021. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki. Szent Miklós püspök sem gyerekeknek, hanem eladókorba került, hajadon lányoknak, akik közül egyet el akartak adni egy római, pogány katonának feleségnek, a többit pedig cselédnek, rabszolgának egy kereskedőnek, mert a családnak tartozása volt, de nem tudták téríteni. Meg nem csak gyerek rabszolgákat szabadított fel.


Mi a kutyusnak is szoktunk venni ilyenkor jutalomfalatot.

2021. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szüleim is mindig meglepték egymást valami kis aprósággal. Apukám 50+ évesen is rendesen várta a mikulást, mintha amúgy nem tudna venni magának :D Én most fogok venni a felnőtt kollégáimnak is egy pici csokimikulást.
2021. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!