Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mikulásra mit adjak a kollégák...

Mikulásra mit adjak a kollégáknak?

Figyelt kérdés
A szaloncukor alap. Tavaly ilyen öntapadós kis fa díszeket kaptak, azelőtt karácsonyfadíszt. Nem gondolkodom nagy összegben, mert 25 embernek kell ajándékot adnom. Olyat sem szeretnék amivel sok meló van, pár éve horgoltam kis angyalkákat, de rengeteg idő elment vele, és ha lehet leegyszerűsíteném a dolgot. Ötletek?

2021. nov. 18. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Adj valami ehetôt és jó lesz az. Meg is mondhatod nyíltan, hogy szerinted nem sokaknak van kapacitása arra, hogy 25 apró tárgyat begyûjtsenek, aztán ide-oda rakosgassanak évente. Mert gondolom, ha te adsz 25 fônek, ôk is adnak neked, nem? Szerintem sokan mellédállnának.
2021. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a kedves kollégáknak egy kicsi minőségi csoki mikulást szoktam adni.
2021. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Valami csokimikulást vagy mikuláscsemegét ami csokiszelet!

Nagyon finom a mikuláscsemege!

2021. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Én azt hittem, az az idő már régen elmúlt, hogy ajándékozás van a munkahelyen mikuláskor :-D Mert az oké, hogy óvodában az megy, de felnőtt emberek között... elég érdekes.
2021. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, süssél süteményt, és kínáld körbe őket. Ha férfi vagy, vegyél egy-egy narancsot és kis csokival és tedd valamilyen díszesebb zacskóba, és tedd oda mindenkinek az asztalára egy kis névkártyával, ill. aláírással, hogy tudják, kitől kapták.
2021. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!