Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit ajándékoznátok egy 12...

Mit ajándékoznátok egy 12 éves lánynak 2500 ftból?

Figyelt kérdés

Suliban mikulás húzás volt, lányom az új kislányt húzta és azontúl, hogy szereti sportot, a kutyákat, semmit nem tud róla.

2500 ft a keret. Illatgyertyán, kulcstartón, bögrén, díszmütyörön kívül semmi ötlem sincs. Olyan valami kellene ami játékboltban, hiperben, drogériában megkapható. Neten sok minden van, de idő már nincs a megrendelésre.

Tudtok segíteni ötletelni?


2022. dec. 4. 08:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
29%

Netflix előfizetés.


Asszem pont 2500 forintba kerül.

2022. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
Vedd meg neki az egyik jövő évi kötelező olvasmányt! Persze csak ha nincs idősebb tesója, mert ha van, akkor valószínűleg megvan nekik az összes. Ideit, ha lesz még, már ne, mert azt már valószínűleg megvették.
2022. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
35%

"Pont ez vele a baj: semennyire se maradandó, nem emlékezteti a megajándékozottat az ajándékozóra, ráadásul még hízlal is..."


Ja, mert az osztályban véletlenül kihúzott társra nagyon akar valaki emlékezni

2022. dec. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Visszagondolva, hogy 12 évesen én minek örültem volna, tényleg nem az ilyen naplónak, szép füzetnek."

Én meg pont az ilyesminek. :)


"Az édesség a legjobb ajándék."

Náluk egyszer volt egy lista kitéve a falra húzás után, ahova mindenki felírhatta, hogy mi az, amit lehetőleg nem szeretne kapni. Én azt írtam rá, hogy "Ami ehető", mert nagyon szerettem volna valami maradandóbbat kapni. Bármit, de maradandót.

2022. dec. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Ja, mert az osztályban véletlenül kihúzott társra nagyon akar valaki emlékezni"

Aki szereti az osztályát, annak jó emlékeket felidéző ajándék lehet. Egyébként sem lehet tudni előre, hogy nem pont vele fog-e összabarátkozni az új lány - talán pont a húzás kapcsán.

2022. dec. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!