Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Fiúk! Milyen mikulás ajándékna...

Fiúk! Milyen mikulás ajándéknak örülnétek leginkább? (1500 FT értékben)

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 14:31
 1/7 anonim válasza:
lány vagyok de én egy dezodort, valami parfümöt esetleg (bár az inkább 2000 fölött van), meg ilyeneket vennék. :)
2013. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Fiú vagyok, már van dezodorom, nem tudnék még egyel mit kezdeni.

Hívd meg sörre. Süss seteményt. A bögre, gyertya az elég közhely, de ha jobb ötlet nincs...

Esetleg egy csillagcsavarhúzó, hogy a számítógépét szét tudja szerelni. Mágneses legyen.

2013. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
bicska ha már nagyobb de ha kisebb (5-6 év) akkor faggatsd ki hogy milyen mesefigurát szeret és vegyél neki pólót/bögrét ( thomas a gőzmozdony vagy vmi ilyesmi...)
2013. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy pentagrammos nyakláncnak *o*
2013. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hawaii bikinis lánynak.
2013. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dBLOOD42 válasza:
Anális szex a barátnőmmel.
2013. dec. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is az első dolog, ami eszembe jutott, egy 18+ dolog volt. Értelemszerűen ez pénzben vagy nem kifejezhető, vagy messze 1500 forint felett van, de egy szolidabb verzió - ha olyanról van szó - lehet a téli alkalomhoz illő, csábító tuha is.


Ha nem annyira közeli ismerősöd, lehet szeszesital vagy valami csoki, egy pakli pókerkártya, ha közelebbi kapcsolatban álltok, akkor valami romantikus, ami közelebb hoz, pl. egy nyaklánc vagy pénztárca közös képetekkel, ha pedig egy gyerek, akkor végtelen mennyiségű édesség. :D


Ha szeret biciklizni, akkor arra egy tartozék, ha panaszkodik a fülhallgatókra, akkor egy strapabíró füles, ha zavar, hogy pucér a nyaka télen, akkor sál, ha pedig szeretsz kézimunkázni, fonhatsz neki karkötőt. Vagy akár kézimunkázhtasz is. :P

2013. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!