Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Hogyan köszöntsem fel? Elronto...

Hogyan köszöntsem fel? Elrontottam..

Figyelt kérdés
Tegnap volt a névnapja egyik barátnőmnek, ma találkoztunk volna fel akartam köszönteni személyesen de lebetegedett. Mit írjak neki hogy ne úgy tűnjön mintha elfelejtettem volna?
2023. jan. 8. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így írd meg, ahogy ide leírtad, ma szeretted volna személyesen felköszönteni, de lebetegedtél, így ezúton szeretnék boldog névnapot kívánni stb...
2023. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha jól értem, hogy 7-én volt, akkor ugyanaz a barátnőd neve mint nekem:)

Amúgy nyugodtan irhatod azt ami történt, légy őszinte vele

2023. jan. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Pont így, ahogy leírtad. De legközelebb nyugodtan írj neki a nagy napon, semmi hátrányod nem származik belőle, ha utána személyesen is felköszöntöd, mikor találkoztok, hisz egész más a kettő :)
2023. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kívánj neki jobbulást első sorban, és írd meg, hogy személyesen szeretted volna felköszönteni, de mivel ez elmaradt ezért kívánsz üzenetben Boldog Névnapot.
2023. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
Az igazságot írd meg.
2023. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!