Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek anya névnapjára?

Mit vegyek anya névnapjára?

Figyelt kérdés

Holnap szeretném megvenni, holnapután lesz a névnapja, ezen felül töltött káposztát főzök neki.

Szereti az ezotériát, de nincs belebolondulva, meg már vettem neki ezzel kapcsolatos könyveket és nem nagyon érdekelte őt, ezenkívül egy okos, művelt nő, olvasni is szeret, de nem tudnék mondani példát, hogy milyen könyvet olvasna szívesen :(

Kiegészítőket, sminket nem nagyon hord. Sálakat igen, de abból van is neki elég. Egy király kávéfőzőre vágyott, erre azt megvette magának..

Nem nagyon van már ötletem :O

Előre is köszi minden válaszadónak :)



2012. nov. 23. 23:56
 1/8 A kérdező kommentje:

ja, és a születésnapjára kapott idei ajándékát egyszerűen nem tudnám felülmúlni semmivel, mert kint töltöttem külföldön egy szemesztert és suttyomban hazajöttem, pedig egyáltalán nem számított rá (és senki más se itthon), meg volt szervezve a legapróbb részletig, akkor kapott egyben szülinapi ajándékot, anyák napi ajándékot (mert májusban van a születésnapja) és "hazajöttem külföldről" ajándékot. Meg tortát, meg a meglepetést.

Tehát legalább valami jó kellene most is, de ennyi minden után már elfogytak az ötleteim sajnos

2012. nov. 24. 00:20
 2/8 anonim válasza:
porcelánfilc+bögre-> egyedi ajándék
2012. nov. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kenyérsütőgép.
2012. nov. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bombon is megteszi, vannak ezek szívecskés alakú milka bombonok, nem az ára a lényeg az ajándéknak, hanem hogy te adod.
2012. nov. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Valami olyasmit, amire tuti nem számít. Mondjuk tapétaragasztót.
2012. nov. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
6%
Merci csoki vagy rafaello "tobbet mond minden szonál":)
2012. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már főzöl is meg könyveket is vettél akkor elég hozzá egy üveg bor/likőr meg egy boldog névnapot lap :)
2012. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat :)

(a tapétaragasztón jót mulattam :D )

2012. nov. 26. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!