Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Szerintetek szóljak a páromnak...

Szerintetek szóljak a páromnak, hogy elfelejtette a névnapomat?

Figyelt kérdés
Már egy hónappal ezelött kivettem egy szabadnapot a névnapomra. Otthon sütöttem, főztem stb és vártam, hogy valami történjen. Az összes közös ismerősünk felköszöntött. Este amikor elment fürdeni akkor behívott a fürdőszobába gondolom, hogy legyen valami, de őszintén szólva annyira rossz kedvem volt, hogy sok kedvem nem volt hozzá, inkább befeküdtem az ágyba. Után még megkérdezte, hogy miért van rossz kedvem.. nem mondtam neki semmit. Nem várok ajándékot, de legalább egy puszi jól esett volna. :(
2017. szept. 11. 18:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért bántott csak mert még az el nem vált feleségének 3 hete volt a névnapja és már reggel azzal kezdett, hogy felköszöntötte. Egyáltalán nem veszem bántásnak a hozzászólásaitokat, bár az egyikre válaszolnék :) Ne vegyél kérlek egy kalap alá a "lotyó" barátnőddel, ismétlem nem ajándékot vártam hanem egy elejtett mondatot :) Nem szóltam neki mert valahogy én éreztem volna magam kellemetlenül, de túl léptem rajta. Babát várok és talán emiatt vagyok jobban érzékeny, mert az sem érintett ennyire rosszul mikor a szülinapomat is elfelejtette :)
2017. szept. 13. 13:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Még akkor kellett volna még említeni ahelyett hogy egy hónapig ezen duzzogsz. Legyen ez egy lecke arra hogy legközelebb ha baj van akkor azt minél hamarabb tudatni kell.


Aha akkor kibújt a szög a zsákból, tulajdonképpen nem is ez zavar hanem az hogy nem utálja a volt feleségét.

2017. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem az zavar kedves utolsó, én is jóba vagyok a feleséggel :) Köszi a hozzászólásod
2017. szept. 18. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!