Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nők, mit szólnátok, ha a...

Nők, mit szólnátok, ha a férjetek a nőnapi virág, stb. mellé lemosná az autótokat is?

Figyelt kérdés
Hülyeség?

2021. márc. 1. 05:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kedves gesztus. (Mondjuk én biciklivel járok, nem autóval, de arra is ráférne egy mosás.)
2021. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%

Nem kell hozzá Nőnap, Valentin-nap, busójárás, sem Újkenyér ünnepe.

Ha időm engedi és szükségesnek látom -és ha persze kedvem is van ;) - akkor lemosom.


/szerintem nem vagyok egyedi eset/

2021. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

Tiszta marhaság, és semmi romantikus nincs benne... Egy szál virág, és egy szép - akár 1 vagy 2 nappal előrehozott, mivel március8. hétfőre esik idén - gyertyafényes, romantikus vacsi (jobb híján otthon, ha nem tudsz/nem akarsz főzni, akkor akár házhoz szállíttatva) engem sokkal jobban levenne a lábamról.


Az idei nőnap (ahogy a Valentin nap, és visszafelé haladva az időben a Szilveszter, és a tavalyi karácsony is), és persze a húsvét... meg ki tudja, talán az egész idei nyár is nagyon más lesz, mint az eddigiek bámikor a korábbi években...

2021. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Van aki szereti őket? XD [link]
2021. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

Meglepődnék, mert nincs autóm és nem is akarok. (Szóval nem, nem örülnék ha meglepne egy autóval. :D )


Komolyabbra fordítva: az ilyesmi gesztusok szerintem aranyosak, főleg ha valakinek a szívességek a fő szeretetnyelve.

2021. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
13-as, a nőnap nem is a romantikáról szól.
2021. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%

#16

De nem is arrol, hogy megcsinalja azt, ami egyebkent is mindig az o munkaja a csaladon beluli munkamegosztas szerint, egesz evben.

2021. márc. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%
Egy "te mit szólnál" jellegű kérdésnél miért van lepontozva az, aki leírta hogy ő mit szólna? :D Függetlenül attól,hogy egyetértünk-e, a kérdés az volt, hogy a válaszolónak mi lenne a reakciója, aki ezt írta le annak nem "hasznos" a válasza? :D
2021. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
0%
Én nem engedem az asszonyt az autó közelébe hiába van jogsija. Nagy nehezen megtanult vezetni ugyan de megöli az autót. Esetleg vészhelyzetben jól jöhet hogy tud vezetni(fogjuk rá) ha én nem tudnék valami okból.
2021. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%

18as!

Ne lepődj meg itt már semmin. Egyszer válaszoltam egy olyan kérdésre ahol azt kérdezték hogy kinek milyen tünetei voltak a koronavírus alatt. Leírtam az enyémet, erre 0%ra értékelték :D

Van aki azt hiszi majd ezzel jól felmérgel bárkit is, unatkoznak csak az emberek.

2021. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!