Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nők, mit szólnátok, ha a...

Nők, mit szólnátok, ha a férjetek a nőnapi virág, stb. mellé lemosná az autótokat is?

Figyelt kérdés
Hülyeség?

2021. márc. 1. 05:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%

"De nem is arrol, hogy megcsinalja azt, ami egyebkent is mindig az o munkaja a csaladon beluli munkamegosztas szerint, egesz evben."


Nem tudom nálatok hogy van, nálunk nincs ilyen felosztás, hogy kinek mi a dolga. De hisztizni sem szoktunk, hogy nem azt kaptuk ajándékba, amit épp kitaláltunk

2021. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
En nagyon szeretek autót mosni, főleg a kézi mosóba teljesen belebolondultam de mióta dolgozok, elég kevésszer tudok elmenni kocsit mosni, általában csak hétvégente, vagy pénteken ha hamarabb eljovok akkor szoktam. De felajanlotta már sokszor hogy lemossa de mindig kiveszem a kezéből mert imadom🤣 de en örülnék neki, aranyos
2022. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!