Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Csak nekem van itt már elegem...

Csak nekem van itt már elegem a Valentin-és Nőnapból?

Figyelt kérdés
Nincs szerencsém a férfiaknál.Hiába imádom őket egy idő után elhagynak és majd belehalok.És még alig volt olyan hogy köszöntöttek volna engem ezeken a napokon.Szóval hánynom kell ezektől a napoktól.Mindenhol ilyenkor a sok boldog nő,a boltok tele nyálas kakikkal...Én meg egyedül sírok.A kutya se kérdi mi van velem.Alig ért véget a Valentin-nap már jön is a Nőnap! Pff!... :-/
2013. márc. 3. 03:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Akkor te ezért utálod ezeket. Én a Valentin nappal vagyok így csak mint férfi, nekem sincs párom, és nagyon nem is volt, jó volt már barátnőm nem is 1, de valahogy ezek az alkalmak kimaradtak, mert csak nagyon rövid távú kapcsolataim voltak.

Én igaz nem tartottam volna Valentin napot, nem is ez volt a bajom, csak akkor még a csapból is ez folyt hogy jaj szerelmesek, így meg úgy aztán akkor jöttek elő hogy nekem nincs senkim. Engem ezek hidegen hagynának ha lenne valakim, mert tuti megbeszéltem volna hogy ne tartsunk mert én nem tartok külföldi ünnepet, de tökéletesen megértem a problémád.

Nekem is elegem van ezekből, a nőnap igazából nem érdekel, mert én nagyban letojom, családban senki sem törődik vele, nincs is szó erről.

2013. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 rémuralom ***** válasza:
Nem értem, miért tulajdonítotok ilyen nagy jelentőséget ezeknek a napoknak. Nekem sincs most barátnőm (Valentin-napon sem volt), de ugyanúgy eltelt a nap, mint a többi. Nem értelek, kérdező, az zavar, ha február 14-én nem mondja senki, hogy szeret, de az nem zavar, ha február 13-án nem mondja senki? Csak Valentin-napon sírod tele a párnádat, hogy téged miért nem szeretnek? Miért?
2013. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy eleve nincsennek barátaim és ilyenkor még az ismerőseim se hallgatnak meg.Folyton azt hallom a két napon,bocsi most ünneplünk majd holnap beszélünk.Arról nem is beszélve mikor megkérdik én mit kaptam ezeken a napokon.Kicsit fáj. :-(
2013. márc. 3. 12:47
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
ez a nap csak azért van, hogy idegesítsék azokat akiknek nincs senkije, akik igazán szeretik egymást azoknak nem kell külön nap
2013. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 12?
2013. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó lenne 12-nek lenni. :-D 19 leszek.
2013. márc. 3. 14:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Na sejtettem, hogy nem vagy aggastyán. Még alakulóban van egy kicsit az önképed. Pár év és nevetni fogsz ezeken a buta ünnepeken.
2013. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy az életed alakulásáért csak te vagy a felelős. Nincsenek barátaid? Nincs szerelmed? Nem siránkozni kell, hanem tenni ellene. Tessék menni ismerkedni, barátkozni, és minél több emberrel ismerkedsz meg annál előbb jön a szerelem is.
2013. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Annyi szerelmem volt és mindig azért lett vége mert én nagyon szerettem,ők meg szakítottak velem hogy szaladjak utánuk.Egyik szerelmem bántott is. :-( A leghosszabb kapcsolatomnak most Valentin-napkor lett vége.1 és fél év után.Nagy szerelem volt.Én meg a pszichiátriára kerültem.Rengetegen bekavartak nekünk.És a barátom nem nekem hitt.A barátok nálam azt jelentik,néha rám írnak hogy élek-e.Aztán ennyi.Ez az én kesze-kusza életem.
2013. márc. 3. 15:49
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus, másszál már ki az önsajnálatból. Ha egy ilyen apró dolog miatt pszichiátriára kerülsz, hogy fogod viselni az előtted álló nehézségeket?
2013. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!