Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Holnap nő nap. Megismertem...

Holnap nő nap. Megismertem egy szép lányt mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 22:41
 1/8 anonim válasza:
Mozijegyet? Aztán együtt elmentek.:) a csoki, virág mindig nyerő, csak túl átlagos esetleg. Vagy egy kis cserepes virág, arról mindig eszébe jutsz majd neki. Vagy nem tudom mennyire ismered, ehhez megfelelő ajándékot válassz.:)
2016. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jókat tudsz kérdezni; kíváncsi leszek mennyi válasz lesz ezúttal.
2016. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En 20eves vwgyok ő 26. Modelkent dolgozik szamomra 10skalan elege 10es szőke haj 170magas vékony nagy mellek jo segg. Topos. Szombaton megismertem este egyut buliztunk nagyon megbamuljak az emberek. S nem akarom elbaszni gondolom enyi figyelmeseg reszemrol jolesne neki. Eleggé szinpatizalunk egymasal sokat beszelunk mar ma telefonon is hibott.
2016. márc. 7. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Egy fej hagymát.
2016. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%
Denevéres húrkát.
2016. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk előbb tanulj meg írni, mert egy lány/nő sem szereti a primitív, analfabéta férfiakat...
2016. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy lépegető exkavátor talán jó lenne, és nem a megszokott unalmas virág, meg bonbon

[link]

2016. márc. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyél eszednél. Minek venni neki ?
2016. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!