Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kinek van unalmas szilvesztere?

Kinek van unalmas szilvesztere?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 21:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Nekem.

Nem jött össze a jó szilveszter haverokkal, a nagyanyámék meg marha unalmasak.


Most elkezdek elpakolni (mert természetesen éjfél után rögtön rohanni kell aludni. ...


Gondoltam, hogy "feldobom" ezt az unalmas estét valamivel, hogy pl nézzünk együtt valamit, de nem jött össze, mindig teljesen mást akartak nézni, ha meg nekem nem tetszett az a film/videó amit kinéztek és kimentem, akkor még én "bomlasztottam a hangulatot"...


Kora estig meg nagyon sokat tanultam, ugyanis vizsgáim lesznek január 3-án és január 8-án.


19F

2019. dec. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
A szilveszter mindig unalmas..
2020. jan. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Tanultam meg itthon vagyok családdal én nem vagyok bulizós inkább egy barátokkal társasjátékozos estere vagynék de a barátok meg isznak és buliznak én meg nem az a fajta vagyok.
2020. jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem. A párom reggel megy dolgozni, én 31-e reggel mentem. Fáradtak is vagyunk, semmihez nincs hangulatunk, lehet, hogy mindjárt fogom is magam és alszom. Hívtunk barátokat, de senki nem jött, mindenki máshol van, ez rosszúl esett eléggé. Iszogattunk, kártyáztunk, de valahogy nem volt az igazi az este. Ez van.
2020. jan. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
35%

Nekem nagyon izgi! Itthon vagyok és az imént ugattam össze a fele szomszédsággal, mert itt robbantgattak a házunk előtt. Én erre nem vagyok kíváncsi, pihenni szeretnék, csendet akarok, nyugalmat! Nagyanyám úgy húzott be az erkélyről, hogy ne üvöltsek. Látni kellett volna😂 filmbe illő volt. Következő szilveszterkor levideóztatom😂

20/F

2020. jan. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem. Elmentem este 9 kor egy házibuliba, de annyira pocsék volt hogy még éjfél előtt leléptem olyan indokkal hogy másik házibuliba is megyek. De hazajöttem kegyetlen fos volt, unalmas, itthon bontottam egy pezsgőt, megittam picit még netezek és megyek aludni inkább.
2020. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
39%
Egyházi buliban mi lehet pocsék?
2020. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!