Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan telik a szilveszter és...

Hogyan telik a szilveszter és mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés

Székesfehérváron 18 óra körül mintha mi sem történt volna, elindult a durrogtatás és nem csak 1-2 osztályú tűzijátékkal. Egyik közeli durrogtatás közben ordibálta valaki, hogy Orbán g***i mi akkor is bulizunk.


Szerintem 20 óra után is sokan lesz_rják majd a tilalmat. Nálatok mi a helyzet?



2020. dec. 31. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Csend, rend, fegyelem ... Budapest-ujlipotvaros
2020. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Durrogtatnak. Tűzijáték, petárda. Elmentem a húgommal kutyát sétáltatni fél 5-kor, egy agyatlan elénk dobta a petárdát, persze elfutott. Utolértem, teljesen megrémült, mikor meglátott (198cm, 107kg vagyok, ami nem háj). Sohasem verekszem, most sem tettem, de érdeklődtem tőle, hogy ez most miért volt? Persze nem tudott válaszolni.

Komolyan, mire jo ez?

21/F

2020. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Úgy látszik, sokan nagyon ki akarják kényszeríteni az egész napos kijárási tilalmat. Senkinek sem kívánom, de addig nagy az arc, amíg egy közeli rokon / ismerős bele nem hal ebbe a kórságba.


Mi online bulizunk a haverokkal, éjfélre tűzijáték hang effekt bekészítve.

Boldogabb új évet kívánok mindenkinek, és legalább most az egyszer próbáljunk viselkedni, hogy minél előbb visszatérjen a normális életünk.

2020. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Én egyedül leszek, mentem volna iszogatni barátokkal, de ugye nem lehet este 8 után. Szerintem senki ben fog belehalni, ha idén otthon kell tölteni a Szilvesztert.
2020. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Minden a régi szerencsére!szarni minden bajra,most a bulizásnak van itt az ideje!majd ráérünk aggódni holnaptól..de ez az éjszaka a miénk!
2020. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na kíváncsi leszek holnap a ma éjjeli balesetek és rendőri intézkedések számára.
2020. dec. 31. 19:48
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Itt is durrogtatnak,a kutyák nagyon félnek.
2020. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Heves megye, falu.

Előbb tűzijátékoztak több helyen, a kutyánk meg volt rémülve.

Mi itthon vagyunk, ma van a lányom születésnapja (11 éves) délután azt ünnepeltük. Én most végeztem a fasírttal, párom pihen egy kicsit, semmi különleges.

Ha nagyon akartunk volna mehettünk volna bulizni, de nekem egy porcikám nem vágyik rá. Mit tudom én, olyan punnyadt ez az év utolsó napja.

2020. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8as:Boldog szülinapot a lányodnak.
2020. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen köszönjük!

Neked (és persze mindenkinek) nagyon boldog új évet.

Reméljük jobb lesz mint az idei volt.

2020. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!