Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol a rákba van a rendőrség...

Hol a rákba van a rendőrség egész este, amikor már több órája folyamatosan ugyanarról a helyről nyomják a tűzijátékot és petárdákat elvetemülten, közterületen?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 22:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

aztán mi lett 2021 év elején a szilveszteri bulik miatt IS... Munkahelyemen ketten meghaltak, egyik barátomat elvesztettem 42 évesen. Kis nátha? Most már az, de AKKOR nagyon nem az volt.


Úgyhogy mindenki ..vára szégyellje el magát, aki lesz.rta a szabályokat. Egy k... szilvesztert kellett volna kibírni.

2023. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lőtt senki se az utcáról de nem befolyásolt volna semmit se (mivel olyan helyen élünk ami tágasabb tehát inkább csak jót tett volna a friss levegő).Én is kertből lőttem.
2023. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
és 21 es.Részvétem a barátod iránt.Kár, hogy nem bírták ki, én is otthonról lőttem szerintem még jobb is volt mint utcáról
2023. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#21 miért kéne elszegyelnem magam?

Meghoztam egy döntést amiért vállaltam volna a felelősséget ha elkapom a vírust és komoly lefolyású. A kollégáid, barátaid sajnos ugyanezt tették, de ezért nem más a hibás.

2023. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

21: mi a rák?

Ha más nem tartja be azért nem hal meg olyan aki betartja.

Meg amúgy is, azóta se nagyon változott semmit a covid, csak annyit, h mindenki szarik rá.

Meg amúgy ha kimegyek az utcára akkor tágasabb légtér, ergo kisebb az esélye hogy megfertőzzük egymást.

Buta a logikád

jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!