Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hi! Sos lenne a kérdés legyszi...

Hi! Sos lenne a kérdés legyszi . Vagy inkabb tipp kéne, tanács mert lehet itt lenne valaki aki segít vagy tud segíteni (?)

Figyelt kérdés

Tini vagyok, és szilveszteri buliba készülnek. Nagyon rettegek mert a családom a mindenem es szar evem volt rengeteg lelki serelemmel(nem oylan hogy szakitottak velem, hanem halalesetek) és panikbeteg vagyok/lettem. És van a szilveszteri buli, egy kisebb házibuli szülőkkel es nem tudom elmerjek e menni ra, mivel panikrohamom sokszor van es ha ott nem tudják kezelni. Abból nagy bajom is lehet. Félek mindentől is. Feltem a szuleimet mert maganugy de nagyon feltem őket. Plusz legutoljára kb 2-3 eve aludtam a legjobb baratnomnel mas helyen(az a 2.otthonom).továbbá rengetegszer félek /stresszelek ezeken. Ahova megyek az barataim, szülei és szülők baratai leszbek. Egyszóval nem lehet semmi baj. De megis félek elindulni. Gorcsbe szorul a gyomrom ha latom magam előtt hogy holnap elhagyom a házat. Pozitív ember vagyok de akkor is.. Tudom hogy jo lesz. Hogy vicces lesz. De mégis.. Felek. Es ősztől tervezzük ezt. Pofatlan lenne lemondani. Bármi tipp akar a stresszemre vagy barmi negatív /pozitívat elfogadok. Csak jo lenne tudni ki mit gondol errol. Baratokkal meg nem beszelek erről, mert hat ott leszenk,meg van más bajuk. Szüleimnek mondtam ma hogy aggodom de mondtak hogy mindenki erről beszél majd és megint az lesz mint tavaly. Nem reszletezem de 0 baratom volt. Es örülök hogy vannak. Felek, rettegek, agyalok. Ha végig olvastad köszönöm, ha válaszolsz duplán köszönöm.


A szavazas meg az hogy menjek vagy ne??



2021. dec. 30. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Menj, jó lesz
Szerintem hagyjd inkább
Dönts el mi lenne jó neked
Abszolút ne menj!!
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érzed? Ez a te döntésed teljes mértékben. Ha nem akarsz, akkor NE MENJ. Ha akarsz, akkor nyugodtan menj.


Amúgy elmehetsz és az elején elmondhatod az ott lévő szülőknek, hogy hogyan kell kezelni, ha baj van.

2021. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid nem lesznek ott? Nekik elmondhatnád hogy ettől félsz és ők elmondanák a többi szülőnek hogy kell kezelni. Egyébként ha elmész bármikor hazamehetsz nem?

Bízz magadban!

2021. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hello, bejelentés. Végül elmentem és nagyon jó volt, a felénél elvesztettem a nagyim medaljat amit meg adott nekem és eléggé a hangular lement de meglett es minden oke lett❤️köszönöm akik szavaztak és írtak.
2022. jan. 2. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:

#3.

Igazán örülök, hogy jól érezted magad.


BÚÉK! Boldog, sikerekben, szerencsében és egészségben gazdag, szép új évet kívánok! :-)

2022. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm! Neked /nektek is szuper es örömteli évet kívánok. Reméljük jó lesz!!
2022. jan. 2. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:

#5.

Köszi! :-)

2022. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!