Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért nem tudják betiltani a...

Miért nem tudják betiltani a szilveszteri tűzijátékok árusítását?

Figyelt kérdés

Amit jelenleg szilveszteri ünneplèsnek nevezünk, az már egy gusztustalan bolondok házára kezdett emlèkeztetni.Legyen nèhány tűzijátèk amit megnèz az ember, mert szilveszter van ès hú de iszonyatosan fantasztikusan gyönyörű volt, aztán slussz.De ez, amit jelenleg ünneplès cìmèn műveltek az emberek, inkább egy háborúra hasonlìtott, mint ünneplèsre.

Az állatok reszketnek a fèlelemtől, azok az emberek, akik nem akarnak hajnalig dajdajozni, nem hogy aludni nem tudnak, de elviselni is nehèz ezt a debil ünneplèst.

Èn nem vagyok egy öreg trotty, de ez már kiverte a biztosìtèkot!

Nem voltam kíváncsi minden egyes kretèn tűzijátèkra...



2022. jan. 1. 08:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
81%
Jobban félteném a 7 éves gyereket attól, hogy mennyire mocskos a szád és mennyi gyűlölet van benned, és vajon ebből ő mennyit élhet meg és tanulhat el.
2022. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Te nem ismersz engem.Nem tudod ki vagyok, milyen vagyok ès legfőkèpoen azt nem, hogy milyen erkölcsi ès morális èrtèkrendem van ès hogy hogyan nevelem a lányom.Csak diòhèjban felvilágosìtalak ròla, hogy tiszteletre, együttèrzèsre mások iránt, mert nem csak ÈN lèzezem a világban, ès nem vsak az számìt, hogy NEKEM mi a jò!

Nem tudom hány èves vagy, de kötekedès helyett, inkább arra törekedj, hogy egy szebb èlhetőbb, szeretetteljesebb világ legyen mindenki számára.

Ez nem gyűlölet, hanem jòzan èsz ès segìtsèg...

2022. jan. 1. 13:28
 13/40 anonim ***** válasza:
11%

egyet kell értenem a kérdezővel.

úgy tiltanám be az egészet mint annak a rendje

Amikor az ember ismerősei egész éjszaka szinte a kutya mellet alszanak mert halálra van rémülve, vagy nem bírsz nyugodtan filmezni mert az ablakod alatt durrogtatnak vagy épp a kocsidra lövöldöznek.

2022. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Ja ès nem gondolom, hogy azzal a szándèkommal, miszerint jeleztem, hogy nem èppen kòser szètrobbantgatni olyanok szilveszterèt, akik esetleg máskèppen töltenèk azt, olyan hatalmas nagy gyülölet lenne bennem.

Èn is kibìrtam, mint más is, de inkább az a baj, hogy a hozzád hasonlòk is csak annyit reagálnak, hogy ìgy járt mindenki, akit esetleg zavart.A visszatámadgatás helyett inkább nèzz magadba...

2022. jan. 1. 13:36
 15/40 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos sokan ész nélkül használják, és akinek leég az otthona ezek miatt, annak nem vigasz, hogy egy évben egyszer van csak, egy élet munkája mehet tönkre emiatt az egyetlen éjszaka miatt, ehhez nem lehet hozzászokni.

[link]

2022. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
78%
A tűzijátékot nem tiltanám be, a kutyatartást viszont nagyon szigorú feltételekhez kötném. A tűzijátékok csak az év egyetlen napján okoznak kellemetlenséget, a helytelenül nevelt kutyák és a hozzá nem értő tulajdonosaik viszont nap mint nap.
2022. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

#16 Sajnos a kutyákat nem tudod úgy nevelni, hogy a lègvèdelmi lövegek hangját vidáman elviseljèk, sem madarakat sem semmilyen állatèt.

Nagyon egyszerű okbòl kifolyòlag, mivel az ösztönük azt mondatja velük: ha bombák robbannak, akkor veszèly van ès fèlnek.

Tehát gondolkozzál kicsit, mielőtt sületlensègeket beszèlsz!

2022. jan. 1. 16:23
 18/40 A kérdező kommentje:

16# Egyèbkènt abban igazad van, hogy sokaknak egyáltalán nem valò kutya, mert ha csak úgy van, akkor minek?

Ja persze azèrt van, mert milyen trendi fajtiszta ausztrál sivatagi hegyipásztorral villogni mások előtt... de ez most nem a kèrdès rèsze.Maradjunk a vicces bombáknál

2022. jan. 1. 16:31
 19/40 anonim ***** válasza:
72%

Egész világon tűzijátékoznak, petárdáznak, de csak minket magyarokat zavar, hogy jaj hangos, jaj a kutyám.


Van egy szóbeszéd, hogy a Balatonról azért tiltották ki a belső égésű motoros hajókat mert Kádárt zavarta, az emberek urizálása, ezt ehhez tudnám hasonlítani.


Most szilveszterkor buliznak az emberek, jaj de nagy tragédia, óév utolsó napja, új év első napjának hajnalán.

2022. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
69%

Ne hisztizz már kérdező, komolyan mondom neked, hogy én is ellene vagyok a tűzijátéknak/petárdának stb, de nem állok itt bele vadidegen emberekbe, meg nem állok le nyekeregni, mert jaj szegény kutyuskám. Majd lehet, hogy évente egyetlen egy napot kibírsz te is meg a kutyád is.

BÚÉK! ;)

2022. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!